بیل مکانیکی ولوو برای هرگونه چالش | پارسیان پیشرو صنعت, نماینده انحصاری ولوو در ایران, دیزل ژنراتور, لودر

بیل مکانیکی ولوو برای هرگونه چالشآیا بیل مکانیکی ولوو به همان خوبی که تعریف میکنیم است؟

ما تصمیم گرفتیم به طور واقعی بیل های مکانیکی ولوو را به چالش بکشیم، بنابراین با سوپر استار سوئدی هالیوود (Dolph Lundgren) یک همکاری را آغاز کردیم. او آنها را تا حد زیادی تحت فشار قرار داد و تا بحال آنها کارهایی انجام داده اند که ما واقعا فکر نمیکردم یا بیل مکانیکی قادر به انجام آنها باشد.در حال حاضر آنها بیشتر از هر زمان  دیگری تقویت شده اند.تقویت شده اند تا با هر چالشی روبرو شوند.

ویژگی های برجسته

حالت اقتصادی:
حالت منحصر به فرد اقتصادی ولوو موجب بهینه سازی سیستم هیدرولیک برای کاهش جریان و افت فشار و بهبود بهره وری سوخت بدون از دست دادن عملکرد در اکثر شرایط عملیاتی شده است.
فولاد زد زنگ:
افزایش بهره وری، ارائه کنترل نهایی، کاهش مصرف سوخت و سیستم نصب کارخانه ای کارآمد ولوو به شما امکان کنترل هر دو دستگاه سالم را با دو جوی استیک با اطلاعاتی که از یک صفحه نمایش نشان داده میشود را میدهد.
هیدرولیک:
سیستم هیدرولیک همراه با سیستم کنترل الکتریکی برای مطابقت با قدرت موتور ، کاهش نیرو و بهبود قابلیت کنترل و زمان واکنش کاملا بهینه شده است.
قدرت موتور:
موتور های ولوو بر پایه چند دهه تجربه ساخته شده اند که قدرت لازم برای رفع سخت ترین برنامه هارا فراهم کنند. آنها با صرفه جویی سوخت قابل توجه شان سطوح بی نظیری از بهره وری را ارائه می دهند.
کابین راهبری ولوو:
با کابین راهبر ولوو منتظر یک محیط اپراتوری با کیفیت با طراحی آرگونامیک برای ارائه آسایش در تمام طول روز هستید. دید عالی،جاگزاری ایده آل کلید های کنترل و فراوانی اتاقک ها روز به روز به بهره وری بیشتر می افزاید. 
برای دیدن گالری فیلم و تصاویر بیشتر روی لینک کلیک کنید
گالری فیلم
گالری عکس