پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

" ساختن فردا " در پاریس

ولوو کانستراکشن اکوییپمنت تحت موضوع " ساختن فردا " رویکرد تعاملی خود را با تمرکز بر خدمات ، توانیی فروش و تکنولوژی های جدید به مشتریان خود نشان خواهد دهد. 

خواسته های پروژه های بزرگ مانند " گرند پاریس " به این معنی است که مشتریان امروز دیگر به دنبال خرید صرف ماشین نیستند بلکه به دنبال راه های کلی هستند که می تواند به آنها کمک کند تا کارآمدتر و سودآورتر شوند در حالی که انتشار گازهای گلخانه ای کاهش یابد . در اینترمت پاریس 2018 ، ولوو کانستراکشن اکوییپمنت قصد دارد تا راه حل هایی را به نمایش بگذارد که بر قدرت خود به عنوان تولید کننده و ارائه دهنده ی خدمات تاکید دارد .
شرکت فضای 4800 متر مربع را با حضور شرکت های ولوو تراک ، ولوو پنتا و خدمات مالی ولوو در اختیار دارد و از ماشین های بسیار کارآمد و متنوع بهره می برد که بسیاری از آنها رهبرا صنعت در بهره وری سوخت هستند. ماشین آلات که به نمایش گذاشته می شود به شرح زیر است :
EWR170E,EW220E,ECR355E,SD160B,P6820D,P7820D
بازدیدکنندگان فضای داخلی و خارجی قادر خواهند بود تا با استفاده از Volvo Co-Pilot  و طیف کاملی از عملکرد های  Volvo Assist  (Load Assist, Compact Assist, Dig Assist and Haul Assist) یاد بگیرند که چگونه از این ماشین ها بیشتر استفاده کنند . وضوح بالای صفحه نمایش به اپراتور این امکان را می دهد که تمام داده ها را به صورت REALTIME  بررسی کند و وظایف را بطور دقیق و کارامد انجام دهد. هم چنین بازدید کنندگان فضای خارجی می تواند EW240E جدید ولوو را در منطقه ی اختصاصی دمو مشاهده کنند.


 

علاوه بر این ، بازدیدکنندگان فرصتی برای کشف مفهوم خدمات جدید ولوو دارند. با خدمات ولوو ، مشتریان می توانند از یک لیست شامل بهره وری سوخت ، کارایی ، ایمنی ، مالی و بیمه ، اجاره و خدمات جدید ، یک پکیج مناسب برای پشتیبانی نیازهای خود داشته باشند. تیم کارشناسان خدمات مالی ولوو ، سرویس های مالی و بیمه ای را ارائه می دهد که به مشتریان کمک کند تا راه حل های سفارشی که از رشد آنها پشتیبانی می کند و از کسب و کارشان محافظت می کند را پیدا کنند.
تمام این خدمات نیاز به یک شبکه ی فروش مجرب دارد که بتواند آنها را ارائه دهد ، به همین دلیل است که ولوو کانستراکشن بر قابلیت ها و تخصص نمایندگان تاکید دارد. نمایندگان ولوو قصد دارند به عنوان شرکای واقعی مشتریان خود به آنها برای رسیدن به اهداف کسب وکار خود تا هرآنحا که بتوانند کمک کنند.
آینده ی ولوو کانستراکشن
بطور کلی ، ولوو پنتا قصد دارد یک پیام قوی برای بازار اینترمپ پاریس 2018 ارسال کند تحت این عنوان که یک ارائه کننده به عنوان راه حل جامع با ماشین ها ، خدمات و نمایندگی ها که استاندارد صنعت را تنظیم می کند ، ادامه می یابد و سالها نیز ادامه دارد . ولوو پنتا در عین حال طیف وسیعی از راه حل های EU STAGE V در اینترمپ را از جمله
D16,D13,D11,D8,D5 را ارائه می دهد. راه حل  STAGE V شرکت برای فردا بهینه سازی شده است و بیشترین تمرکز را بر روی حداکثر زمان بندی و بهره وری سوخت همراه با سهولت نصب ، بهره برداری و نگهداری دارد.