پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

ولوو پنتا از موتور بعدی stage v خود رونمایی می کند

ولوو پنتا از موتور بعدی stage v خود رونمایی می کند

ولوو پنتا ، از موتور دیزلی 8 لیتری جدید خود با سیستم aftertreatment  به عنوان مدل بعدی برای stage v  اروپا رونمایی می کند . این بخشی از طیف کاملی از stage v شامل موتورهای D5,D8,D11,D13,D16 است که قدرتی بین 105 تا 565   KW (770-143 اسب بخار ) را ارائه می دهد.

موتور 8 لیتری دیزلی غیر جاده ای صنعتی ولوو پنتا دارای قدرت خروجی تا 235KW می باشد. نوع stage v این موتور ، TAD880-883VE جمع و جور است و بخوبی با سیستم اگزوز aftertreatment هماهنگ است که انتشار مقررات جدید stage v  اروپا را سبب می شود.

این موتور برای نیازهای آینده مشتریان توسعه داده شده و سطح جهانی بهره وری سوخت را با حداکثر آپ تایم که بوسیله استراتژی های بازسازی شده ، بهینه شده است ، ارائه می دهد.

 Johan Carlssonمدیر ارشد فناوری ولوو پنتا می گوید : " مفهوم stage v ما برای مشتریان به گونه ای طراحی شده است که مزایای ترکیبی یک موتور 8 لیتری که مصرف سوخت و سیستم اگزوز aftertreatment که انتشار گازهای آلاینده را به حداقل می رساند را دارا می باشد ".

این راه حل آسان برای نصب ، آسان برای اجرا وآسان درنگهداری است . این مورد برای نیاز های آینده مشتریان ما بهینه شده است .

مقررات stage v برای اروپا در سال 2019 پیاده سازی خواهد شد که نیاز به محدودیت های جدید انتشار برای موتور های دیزلی و بنزینی دارد. دامنه ی این قانون قرار است بصورت گسترده برای موتورهای زیر 19kw و بالای 560kw برای اولین بار تنظیم شود. در حالی که مقررات جاری stage v حجم کلی تولید ذرات گازهای گلخانه ای را محدود می کند ، stage v  نیز تعداد ذرات ساطع را محدود می کند .

سیستم کامل با انعطاف پذیری برای مشتریان

موتور جدید D8 ، stage v قدرتمند و قابل اطمینان است و با یک توربو هندسی ثابت که منجر به کاهش پیچیدگی می شود تجهیز شده است . قدرت خروجی بین 160-235 kw می باشد . حداکثر قدرت و گشتاور  در دور کم در دسترس است ، و موتوری قوی است  که سر و صدای کمی ایجاد میکند .

دریچه گاز ورودی هوا ، همراه با چرخش گاز اگزوز غیر خنک  (EGR) ، گاورنر فشار گازهای خروجی الکتریکی (EPG) ، که مدیریت حرارت بسیار موثر را ارئه میدهد.

این سیستم را قادر می سازد که بدون نیاز به تزریق سوخت به جریان اگزوز دما را بالا ببرد.با این رویکرد ، گاز خروجی زمانی که از سیستم aftertreatment اگزوز عبور میکند دارای درجه حرارت مطلوب می باش