پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

معدن اندونزی با بیل EC950E ولوو ، طلا استخراج می کند

معدن اندونزی با بیل EC950E ولوو ، طلا استخراج می کند

بیل قدرتمند 95  تن ولوو به مشتریان استخراج معدن  PT Samudera Mulia Abadi  اندونزی کمک می کند تا 30% افزایش بهره وری در معدن طلای Manado داشته باشند .

از زمان برنده شدن در مناقصه در سال 2015   برای انجام عملیات در معدن طلای Toka Tindung  در North Sulawesi پیمانکار معدن  PT Samudera Mulia Abadi (SMA) تجربه کرده است که تجهیزات ولوو نه فقط برای انجام کار بلکه از نیازهایی است که منجر به بهره وری بیشتر می شود. در یک سال گذشته ، SMA ولوو را به عنوان عرضه کننده انحصاری تجهیزات ساخت و ساز برای معدن طلای Manado انتخاب کرده است که این تاثیر قابل توجهی در بهره وری داشته است.

پیشرفت خارق العاده

با توجه به موفقیت های گذشته ، SMA  ، دو دستگاه بیل EC950E  ولوو را برای اندونزی خریداری کرد . به زودی ثابت می شود که ماشین های سنگین وزن جدید ولوو یک ماشین بسیار رقابتی است و قادر به ارائه بهبود بهره وری فوق العاده می باشد.

Ozgur Zor ، برناه ریزی و مدیر تولید معدن PT Meares Soputan Mining (MSM)  می گوید :" از زمانی که بیل EC950E  ولوو را استفاده کردیم ، بهره وری ناوگان ما  25 تا 30 درصد بالا رفته است ".

MSM بخشی از PT Archi Indonesia ، اندونزی است که 100% سهام پروژه Toka Tindung را دارا می باشد . امروز SMA دارای بیش از 60 ماشین ولوو برای MSM در سایت Toka Tindung می باشد ، و دستگاه EC950E تنها ماشین بزرگ نیست . 6 بیل EC750D 75 تن به علاوه بیش از 50 کمرشکن که ترکیبی از A40F  و A45G است ، نیز وجود دارد.

استخراج طلا در Toka Tindung ، با توجه به سطوح سخت و موج دار زمین ، نیاز شدید به ماشین آلات دارد. به عنوان صاحب امتیاز MSM  انتظار سطوح بهره وری ثابت را دارد. به این ترتیب ، SMA برای توافق پشتیبانی مشتریان طلایی (CSA) ، برای ماشین آلات ولوو ، گارانتی تعمیر و نگهداری و در دسترس بودن قطعات را انتخاب کرد. با شرایط خدمات CSA طلایی ، تکنسین ها نه تنها نگهداری و بازرسی منظم و برنامه ریزی شده را فراهم می کند بلکه ارائه پشتیبانی فوری در محل در صورت نیاز در حالت آماده به کار میباشند.