پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

L220H متناسب با نیاز شما طراحی و ساخته شده است

L220H متناسب با نیاز شما طراحی و ساخته شده است

از زمانی که بخش ماشین های راهسازی و ساختمانی ولوو در سال 1954 شروع به طراحی و ساخت لودرها ی چرخ لاستیکی نمود، صاحبان واپراتورها به اعتبار و شهرت این ماشین ها به لحاظ بهره وری وکارآمدی مصرف سخت پی برده اند. لودرهای جدید سری H از فن آوری مدرن و پیشرفته ای مانند OPTISHIFT (تعویض توان خودکار) انحصاری پیشرفته که مصرف سوخت را تا 18% کاهش و عملکرد ماشین را افزایش می دهد، بهره برده اند.

انگیزه ای برای انجام کار

در بخش ماشین های راه سازی ولوو، تنها آماده کردن ماشین برای کار نیست.

با بهینه سازی و توسعه محصولات و خدمات که موجب افزایش بهره وری می گردد، مطمئن می شویم که هزینه ها را کاهش داده ایم و سود صاحبان ماشین افزایش یافته است.

بعنوان بخشی از گروه ولوو، همواره شوق و اشتیاق آن را داریم که با ارائه راه حلهای نوین بتوانید کارتان را هوشمندانه تر و آسانتر انجام دهید.

به شما کمک می کنیم تا کاربیشتری انجام دهید

کار بیشتر و هزینه کمتر سرلوحه کار ماست. بهره وری بالا مدت هاست که با مصرف کمتر انرژی، استفاده آسان و دوام ماشین، انس گرفته است. وقتی صحبت از  هزینه های طول عمر ماشین باشد،  ولوو در کلاس خود موفق می باشد.

 متناسب با نیاز شما طراحی و ساخته شده است

راهکارهای فراوانی برای ارائه راه حل که مناسب با نیاز خاص محصولات صنعتی باشد، وجود دارد. نو آوری معمولاً  با فن آوری بالا همراه است، اما ضرورت آن نیست. بعضی از بهترین ایده های ما، ساده و بر پایه درک صحیح و عمیق از شرایط کاری مشتریانمان بوده است.

در طول 180 سال، چیزهای زیادی یاد می گیرید

در طول سال های گذشته، ولوو راهکارهای پیشرفته ای را ارائه کرده است که انقلابی در استفاده از ماشین های راهسازی بوجود آورده است. هیچ محصول دیگری، ایمنی را رساتر و بلندتر از ولوو فریاد نمی زند. حفاظت از اپراتور، آنهائیکه در اطراف او کار می کنند و به حداقل رساندن اثرات زیست محیطی، ارزش های دیرینه ای هستند که در فلسفه طراحی و ساخت محصولات ما نقش آفرینی می کند.

در کنار شما هستیم

ما از محصولات ولوو با بهترین افراد پشتیبانی می کنیم. ولوو محصولی واقعاً جهانی است، ماشینی که برای پشتیبانی سریع و کارآمد از مشتریان، در هر کجا که باشند، آماده کار است.

تعویض توان خودکار

فن آوری تعویض توان خودکار ولوو، فن آوری انحصاری (RBB) تعویض جهت حرکت با اعمال خودکار ترمز را با مبدل گشتاورترکیب کرده است. قفل مبدل گشتاور، محرک مستقیمی را بین موتور و جعبه دنده ایجاد می نماید که از افت توان در مبدل گشتاور جلوگیری و تا 18% در مصرف سوخت صرفه جویی می گردد.

نوآوری در کارآیی سوخت

از زمانی که بخش ماشین های راهسازی و ساختمانی ولوو در سال 1954 شروع به طراحی و ساخت لودرها ی چرخ لاستیکی نمود، صاحبان واپراتورها به اعتبار و شهرت این ماشین ها به لحاظ بهره وری وکارآمدی مصرف سخت پی برده اند. لودرهای جدید سری H از فن آوری مدرن و پیشرفته ای مانند OPTISHIFT (تعویض توان خودکار) انحصاری پیشرفته که مصرف سوخت را تا 18% کاهش و عملکرد ماشین را افزایش می دهد، بهره برده اند.

تعویض جهت حرکت با اعمال خودکار ترمز (RBB)

سیستم انحصاری (RBB) ولوو، جهت حرکت لودر را تشخیص و وقتی اپراتور جهت حرکت را تغییر می دهد، با اعمال خودکار ترمز سرعت ماشین را کاهش می دهد و تغییر جهت حرکت ماشین انجام می گردد. این ویژگی موجب افزایش کارآیی سوخت و راحتی اپراتور می گردد. سیستم RBB برای انجام چرخه های کاری کوتاه وبارگیری کامیون ایده آل می باشد.

سیستم هیدرولیک هوشمند

سیستم هیدرولیک حس گر بار ولوو توان لازم برای تجهیزات هیدرولیکی را تنها در زمان نیاز تأمین می کندکه در نتیجه مصرف سوخت را کاهش می دهد. این سیستم قدرتمند عکس العمل سریعی در چرخه ها ی کاری کوتاه دارند و در عین حال عملیات به آرامی و با کنترل دقیق بار انجام می گیرد.

پدال ECO

پدال ECO بی نظیر ولوو ، وقتی فشار مکانیکی به آن وارد می شود و باعث افزایش سرعت می گردد، زمانیکه سرعت موتور فراتر از گستره کار با صرفه برسد ، بطور خودکار برگشت شده و از سرعت آن می کاهد . این امر باعث می شود که اپراتور همواره به آرامی به پدال فشار وارد کند و موجب صرفه جویی در سوخت می گردد. 

APS/FAPS

تعویض توان خودکار (APS) و تعویض توان کاملاً خودکار (FAPS) عملکرد مطمئنی را با تنظیم و هماهنگ سازی دنده های ماشین با پارامترهای دیگری مانند دور موتور و سرعت ماشین ، ایجاد می نماید. این ویژگی ، چرخه های کاری سریعتر و مصرف سوخت کمتری را بهمراه دارد. وقتی توان بیشتری مورد نیاز است ، با APS اپراتور بصورت دستی به دنده 1 تغییر دنده می دهد، ولی با (FAPS) این کار به صورت خودکار انجام می شود.

مشخصات :

L220H

Static tipping load at full turn 20,980 kg
Bucket capacity 2.7 - 9.5 
Log grapples 1.1 - 2.4 
Operating weight 31,200 - 33,100 kg
Breakout force 255.9 kN
Max power at 1,300 rpm
...SAE J1995 gross 274 kW
...ISO 9249, SAE J1349 net 273 kW
Max torque at 1,100 rpm
...SAE J1995 gross 2,231 Nm
...ISO 9249, SAE J1349 net 2,220 Nm