پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

ولوو پنتا محصولات قدرتمند خود را در CONEXPO/CON-AGG نمایش می دهد.

ولوو پنتا محصولات قدرتمند خود را در CONEXPO/CON-AGG نمایش می دهد.

ولوو پنتا به عنوان یک برند تولید موتور ، راه حل های اصلی و پیشرو خود را برای نیازهای فعلی و آینده مشتریان نمایش میدهد.ولوو پنتا با این اعتبار که محصولات با کیفیت همراه با خدمات پس از فروش عالی را ارائه میدهد مشتریان OEM اش  در امریکای شمالی و بین المللی افرایش یافته است . 

ولوو پنتا محصولات پیشرو بین المللی خود مشهور به موتورهای دیزلی نهایی سری IV/TIER 4  در CONEXPO/CON-AGG نمایش می دهد.بازار موتور آفرود در شمال امریکا و بین المللی در سال های اخیر رشد داشته است ، وضعیت بسیاری از کسب و کار ها در رکود اقتصادی تغییر کرده است. و به دلیل اینکه نیاز های موتور آینده تغییر می کند  ، ولوو پنتا در جایگاه خوبی برای یک انتقال آرام برای مشتریان قرار داده شده است.

ران هویبرز رئیس ولوو پنتا امریکا می گوید : " موفقیت موتورهای نهایی TIRE 4  ما منجر به افزایش تقاضای مشتریان و در نتیجه موجب رشد بازار در امریکای شمالی شده است. به عنوان تولید کننده موتور ، به توسعه محصولات متناسب با نیازهای مشتریان نزدیک شده ایم. بویژه خوب است دیدن اینکه چطور بازار امریکای شمالی برای موتورهای دیزلی آفرود از CONEXPO افزایش یافته است و ما انتظار داریم این حرکت در آینده ادامه پیدا کند. ما در ولوو پنتا در جای خوبی برای ارائه بهترین کیفیت موتورهای OEM  در سراسر هر برنامه قرار گرفته ایم.

محصولات پیشرو در صحنه بین المللی

ولوو پنتا چنداتا از موتورهای پیشرو خود از 5-16 لیتری را ، به مخاطبان بین المللی خود در نمایشگاه تجاری در لاس وگاس نمایش می دهد که شامل :

  • موتور D5 ولوو پنتا
  • موتورهای صنعتی 5 لیتری ولوو پنتا با یک سیستم سوخت ریل مشترک تجهیز شده است و برخی از قدرتمندترین موتورهای دیزل چهار سیلندر در درسترس هستند.
  • در رنج 143-218 اسب بخار در دسترس هستند و D5 همتراز موتورهای 6 سیلندر بزرگتر است و گشتاوری است  استثنایی را در سرعت های پایین ارائه میدهد.
  • موتورهای نهایی TIER 4 از تکنولوژی SCR اثبات شده استفاده می کنند ، اثرات مربوط به بازسازی  را از بین می برد.
  • موتور D8 پاور پک
  • ولوو پنتا پاورپک های نهایی TIER 4  ، EPA را برای اپلیکشین های صنعتی نمایش می دهد.
  • D8 با 218-320 اسب بخار نمایش داده شده است که بخشی از سبد محصولات 5 تا 16 لیتری است .

راه حل های رقابتی برای آینده

ولوو پنتا نه تنها محصولات فعلی خود را نمایش می دهد بلکه راه حل های رقابتی خود برای آینده را نیز ارائه  می دهد. به زودی مقررات انتشار سری V  که برنامه ریزی شده است در 2019 در اروپا معرفی میشود و ولوو پنتا آماده ی تغییر است . راه حل های سری V  در نمایش ولوو پنتا در North Hall  به نمایش در می آید جایی که مشتریان می توانند با متخصصان محصولات صحبت کنند.