پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

مزرعه BEESWAX یک دستگاه ولوو جدید به مجموعه تولیدی خود اضافه نمود.

مزرعه BEESWAX یک دستگاه ولوو جدید به مجموعه تولیدی خود اضافه نمود.

مزرعه BEESWAX یک دستگاه لودر جدید ولوو L110H حمل علوفه به ناوگان تجهیزات خود جهت حمل و بارگیری مجموعه تولیدی جدید خود که بتازگی شروع بکار نموده است در نزدیکی BOSTON در LINCOLNSHIRE ، اضافه نموده است.

مجموعه تولیدی مدرن بیوگاز که اخیراً فعالیت خود را شروع نموده است انرژی لازم را برای تأمین 3 مگا وات برق در ساعت به شبکه انتقال برق از محصولات طبیعی کشاورزی که در زمین اختصاصی کارخانه برداشت می شود و برای توتلید بیوگاز مصرف دارند، استفاده می کند.

مواد و ترکیب این خوراک که به کارخانه تولید تغذیه می شود عبارتند از ذرت و علوفه که در سایت CARRINGTON نگهداری می شوند.

تغذیه کارخانه توسط یک دستگاه لودر 19 تن L110H ولوو که اخیراً در یک رقابت کاری انتخاب شده انجام می شود. لودر بارگیری مجهز به دستگاه S300 ، 3 متر مکعبی برش علوفه با تیغه ثابت می باشد. این ضمیمه که در هلند طراحی و ساخته شده است برای برش علوفه بدون تکان دادن به پشته در نظر گرفته شده است. این کار موجب اطمینان از ثابت ماندن و دست نخوردن دیوار علوفه و یا شل نشدن و خراب نشدن آنها می گردد.

وزن 2150 کیلوگرمی ضمیمه برای اتصال به L110H بسیار ایده آل و تا 3000 کیلوگرم بار را در یک زمان می تواند حمل کند. بطور مجموع در یک روز می تواند 150 تن بار را جابجا کند.

لودر مجهز به موتور TIER IV ولوو، 8 لیتری، با 258 اسب بخار قدرت و گشتاور حداکثر 1250 NM در 1450 دور / دقیقه ، می باشد. لودر جدید L110H دارای تجهیزات انتخابی از قبیل تعلیق بوم برای به حداکثر رساندن نگهداری بار در حرکت، اهرم کنترل منفرد برای عملکرد بوم و باکت، سیستم گریس کاری خودکار، چراغ های کاری اضافی، فن آوری مدرن برگشت به عقب با ترمز کردن و قفل مبدل گشتاور می باشد. این ویژگیها موجب جلوگیری از افت توان و کاهش مصرف سوخت تا 18% می گردد.

برای تدوام تغذیه این کارخانه، لودر ولوو L110H در دو شیفت روزانه و هفت روز هفته مواد خام را به چهار سیلوی کارخانه حمل می کنند. نتیجه دست یابی به بیوگاز که دو موتور ترکیبی حرارتی و نیرو را بکار می اندازد مجموعاً 3 مگا وات برق در ساعت تولید و به شبکه انتقال برق منتقل می کند.

بخش ماشینهای راهسازی ولوو، ماشین های لودر چرخ دار، دامپ تراک های مفصلی، بیل های مکانیکی، تجهیزات تأسیسات و تجهیزات راهسازی را در بریتانیا به بازار عرضه می کند.

هشت نمایندگی استراتژیک خدمات پس از فروش و شبکه ای از تجهیزات تأسیساتی آماده بکار                 می باشد تا از پشتیبانی مشتریان در سراسر کشور اطمینان حاصل شود.