همکاری VOLVO CE با جغرافیای ملی در کمپین پایداری | پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

همکاری VOLVO CE با جغرافیای ملی در کمپین پایداری

همکاری VOLVO CE با جغرافیای ملی در کمپین پایداری

(Volvo CE) به نیروهای National Geographic پیوسته است تا یک پروژه نفس گیر برای نجات یک جامعه در معرض خطر در برابر تهدید بالا آمدن سطح دریا تشکیل نماید.

این همکاری جدید بین دو شرکت با ارزشهای مشترک "ایجاد یک سیاره متعادل" هماهنگ شده است. این کمپین نشان میدهد چگونه بیل مکانیکی به ساختن کف سد در" SUNDARBANS " یک منطقه تاریخی بین هند و بنگلادش برای محافظت از زمین در برابرسیل کمک میکند. دلتای ارزشمند Sundarbans خانه ببر بنگالی است و یک سایت میراث جهانی یونسکو اعلام کرد -  تحت تهدید مداوم تخریب سریع و طولانی مدت قرار دارد.

Sundarbans در امتداد خلیج بنگال واقع شده و چندین گونه در معرض خطر و 4.5 میلیون نفر در آن زندگی می کنند.  پس از یک طوفان ویرانگر در سال 2009، خاک حاصلخیز تخریب شد، دام ها کشته شدند و دیوارهای گلی از جزایر محافظت می کردند. در نتیجه، این منطقه به شدت در معرض سیل با گذر از جزایر بسیار چشمگیر است که هر روز حدود یک سوم زمین آن از بین می رود و دوباره ظاهر می شود. این مشکل همچنین موجب کمبود آب پاک در هند است، کشوری است که 80 درصد از آن آب آلوده است.

این کمپین نشان می دهد که 20 بیل مکانیکی در حال کار بر روی سایت میراث است تا بتواند این خاک ها را به طور فیزیکی بسازد و زمین و دام را از آسیب ناشی از سیلاب دریایی محافظت کند.

Volvo mega project Sundarbans

ترکیب محتوای سینمایی با یک داستان هدفمند، همکاری های دیجیتال در قالب یک سری از فیلم های کوتاه منتشر شده به یک مخاطب جهانی در طول مبارزات مشترک یک ماهه صورت می گیرد. این نه تنها از امروز به عنوان بخشی از برنده جایزه Volvo CE به نام «Megaproject Listing» - یک کمپین دیجیتالی جهانی نمایش داده می شود که برخی از پروژه های ساختمانی باور نکردنی را از سراسر جهان نشان می دهد، بلکه از طریق کانال های دیجیتال National Geographic نیز پخش می شود.

بیل لاو، معاون ارشد ارتباطات ولوو در CE، می گوید: "این پروژه باور نکردنی گامی دیگر در مبارزه جهانی با تغییرات اقلیمی است و ما افتخار می کنیم که بخشی از آن را در ساختن یک جهان بهتر ایجاد کنیم. ما خوشحال هستیم که می توانیم اهمیت این طرح را در کنار National Geographic برجسته کنیم - نه تنها هدف مان که ساختن فردا است را به اشتراک می گذاریم، بلکه این همکاری ما را قادر می سازد تا این پیام را برای مخاطبان جهانی و حتی بیشتر فراهم کنیم. "

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Sundarbans لطفا به https://www.volvoce.com/global/en/spirit-magazine/saving-invaluable-land/ و کانال های رسانه های اجتماعی Volvo مراجعه کنید.

 

تصویر 1: ساندبوران در معرض تهدید سیلاب قرار دارد که جمعیتش به بیش از 4.5 میلیون نفر می رسد.

تصویر 2: منطقه تاریخی بین هند و بنگلادش یک میراث جهانی یونسکو است.

منبع