بیل زنجیری جدید مدل EC210D یک ماشین با راندمان و سود دهی بالا می باشد. | پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

بیل زنجیری جدید مدل EC210D یک ماشین با راندمان و سود دهی بالا می باشد.

بیل زنجیری جدید مدل EC210D یک ماشین با راندمان و سود دهی بالا می باشد.

بیل مکانیکی زنجیری EC210D ولوو جهت استفاده راهسازی و معدنی با امکانات و تجهیزات مقاوم و سخت کاری ساخته شده تا بتواند با راندمان و کارکرد بسیار خوبی بصورت دائم کار کند.

· بیل مکانیکی EC210D در مجموعه ولوو جهت استفاده راهسازی و معدنی طراحی و با توجه به تجربیات گرانقدر ولوو مبتنی بر تولید بسیار بالا و اپراتوری آسان و راندمان بالا با عملکرد های متنوع تولید شده است.

این ماشین با داشتن شاسی بسیار محکم و قوی به کمک موتور با قدرت زیاد و فشار هیدرولیک مناسب قدرت حفاری بسیار بالایی را در مدت زمان کوتاه با بهترین بهره وری ایجاد می نماید.

· موتور قدرتمند VOLVO به همراه سیستم هیدرولیک کارا، گشتاور بسیار بالایی را جهت عملیات عمرانی در دور موتور پایین ایجاد می نماید.

ترکیب بسیار خوب موتور گیربکس اکسل و سیستم هیدرولیک راندمان بالای کاری را بالانس سوخت جهت سیکل کاری سریع ایجاد می نماید.

با توجه به انتخاب Mode کاری متنوع بشرح ذیل:

I ( دور درجا )، F ( دور پایین )، G ( عمومی )، H ( سنگین )، P ( حداکثر قدرت ) می توان با انتخاب Mode کاری جدید G4 حالت کار بی نظیر ولوو برای بهینه سازی مصرف سوخت و عملکرد ماشین ایجاد می گردد و این اپراتور حالت بهترین حالت کاری برای تطبیق با کار مورد نظر می باشد.

· در جهت دقت بیشتر و کنترل دقیق تر در عملیات اپراتوری و استفاده از ماشین، عملکردهای EC210D جریان روغن هیدرولیک را افزایش می دهد تا در نتیجه باعث حرکت نرم تر، راحت تر در راه رفتن بیل و برداشتن بار و کار کردن بصورت پیوسته شود و حرکات موزون بوم و آرم کیفیت کارهای بیل را مطلوب تر می سازد.

· جهت کار با راندمان بالا این بیل مکانیکی به کابین جادار و ایمن مجهز گردیده است و دید دور تا دور کامل و صندلی قابل تنظیم با حالات ارگونامیک جهت اپراتور ارائه می دهد.

تجهیزات و عملکردهای داخل کابین ارتقا یافته و صفحه نمایشگر جدید و تمامی اطلاعات مورد نیاز برای اپراتور را نشان می دهد.

· حفاری و کندن با سود بالاتر

· بیل مکانیکی زنجیری EC210D جهت بالاترین بهره وری طراحی گردیده است. این ماشین در رده کلاس کاری خود بهترین راندمان مصرف سوخت را دارد و مجهز به حالت اقتصادی (ECO mode ) VOLVO می باشد.

این بیل مکانیکی مصرف سوخت پائین تری دارد و باعث پائین آمدن هزینه های اپراتوری می گردد.

دسترسی عالی جهت سرویس دستگاه و طراحی بهینه ماشین طول عمر بالایی را برای ماشین گارانتی می کند.

· حالت اقتصادی هوشمند (ECO mode ) ماشین با راندمان بالا کل مصرف سوخت دستگاه را بدون هیچگونه کاهشی در بهره وری حفظ می نماید.

در طراحی این سیستم مناسب ترین جریان و فشار روغن هیدرولیک جهت حفاری و گشتاور مناسب گردش دستگاه ایجاد شده است.

بیل مکانیکی EC210D به همراه قطعات و اجزایی سخت کار و دقیق ساخته شده است تا بالاترین بازدهی و بهره وری را در تمامی شرایط کاری به ارمغان بیاورد.

· این دستگاه جهت سرویس ایمن، سریع و راحت ساخته شده است. جهت تردد بر روی ماشین مسیرهای ضد لغزش در نظر گرفته شده است. تهیه فیلترها بصورت متمرکز               می باشند و تمامی گریس کاری ها بصورت مرکزی می باشند و سرویس دستگاه از روی سطح زمین بدون نیاز به بالا رفتن ممکن می باشد و سهولت سرویس در مدت زمان کم، آماده بودن و زمان کارکرد ماشین را بالا می برد که این موجب بالا رفتن تولید و بازدهی ماشین می گردد.

· بیل EC210D قابلیت نصب چکش های هیدرولیک مختلف جهت تخریب انواع مواد را دارد. سیستم هیدرولیک ماشین نیروی پیوسته و قدرت تخریب بالایی را ارائه می دهد.

لوله کشی هیدرولیک طراحی شده توسط VOLVO برای چکش و یا ابزارهای هیدرولیکی به همراه اتصالات با نصب آسان جریان روغن مناسب و مطلوب را ارائه می دهند و با طراحی مهندسی لوله های فرعی کنترل ابزار آلات هیدرولیکی متصل به ماشین، فشار و جریان مورد نیاز روغن را تغذیه می کنند.

· تنظیمات فشار و جریان روغن هیدرولیک مورد نیاز ابزار آلات هیدرولیک از طریق صفحه نمایشگر داخل کابین انجام می شود و توسط رمز عبور محافظت می گردد، صفحه نمایشگر داخل کابین امکان ذخیره سازی تنظیمات برای تعداد بیست عدد ابزار آلات هیدرولیکی را دارد. اپراتور امکان انتخاب کارکرد یک یا دو پمپ جهت کسب جریان روغن مناسب برای حداکثر بهره وری و کارکرد مورد نیاز را دارا می باشد.

· بیل مکانیکی زنجیری EC210D با قطعات بسیار با کیفیت و مقاوم VOLVO ساخته شده است تا بتواند شریک پروژه های متنوع کاری باشد. VOLVO با داشتن سازمان گسترده ای از نمایندگان، خدمات پس از فروش و تعمیرکاران، شبکه وسیعی با تنوع فراوان خدمات ارائه می دهد و این سرویس ها جهت کسب بالاترین کارکرد ماشین ها و کاهش هزینه ها برای مالکین دستگاه باشد.

مشخصات

D5E, Tier 3 موتور
33r/s , 2000r/min

توان خروجی

123 / 130 kN قدرت تخریب
0.52 1.22 m3 ظرفیت باک
9.93 m حداکثر دسترسی
m 6.73  حداکثر عمق حفاری
7.240 kg حداکثر باربرداری کنار دستگاه
6.0 / 1.5 m حداکثر ارتفاع کاری
18.122.8  وزن کاری