ابزارهای جدید قدرتمند ولوو برای کاهش هزینه های کلی مشتریان | پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

ابزارهای جدید قدرتمند ولوو برای کاهش هزینه های کلی مشتریان

ابزارهای جدید قدرتمند ولوو برای کاهش هزینه های کلی مشتریان

VOLVO CEسه ابزار جدید و هیجان انگیز را راه اندازی کرده که ( به صورت تنهایی یا به صورت ترکیبی) می تواند به طور چشمگیری کل هزینه های مشتریان را کاهش دهد.

هرچه تعداد بیشتری ماشین آلات در سراسر منطقه(اروپا-خاورمیانه-آفریقا) به هم متصل باشند,ترابایت های بیشتری از داده ها در سرورها قرار میگیرد. اما در واقع مشتریان از این داده ها چه استفاده ای برای بهبود بهره وری و سود آوری در عملکردهای خود میکنند؟

مشتریان انتظار دارند که این اطلاعات را در دستگاه های خود جمع آوری کنند، اما همیشه درک کردن واستفاده کردن از آن آسان نیست." استیفن پترسون، مهندس نرم افزار ولوو  در منطقه EMEA می گوید: "در Volvo CE، ما از طیف وسیعی از ابزارهایی استفاده کرده ایم که می توانند به مشتریان کمک کنند تا از داده ها به نفع خود استفاده کنند".

گزارش های بصری

در میان این ابزارها ،نخست گزارش های بصری جدید ولوو قراردارند . گزارش های بهره وری سوخت از Bauma 2016(نمایشگاه بین المللی ماشین آلات راه سازی و معدنی)

موجود است اما خلاصه گزارش های جدید و گزارش های بهداشت و سلامت –همراه با گزارش های داخلی نام سهام داران در 

(نمایشگاه سالیانه ماشین آلات راه سازی و معدنی) در ماه آوریل امسال راه اندازی شده است. گزارش ها نیاز مشتریان را برای تحلیل داده ها و اطلاعات پیچیده خود حذف می کنند و می توانند بر اساس ماشین های بخصوص یا کل ناوگان گرد آوری شوند.

به گفته پترسون" اگر گزارش نشان دهد که یک مشتری دارای زمان خاموش یا زمان انتظار بالایی است،این کاملا واضح و آشکار است که آنها ماشین آلات و یا برنامه کاری مناسبی ندارند،که می تواند باعث هدر رفتن مقدار زیادی پول شود."

او ادامه می دهد " گزارش های بصری مشتریان را قادر می سازد تا در یک نگاه از بازدهی واقعی که از ناوگان خود می گیرند و ارائه نقطه شروع برای تحلیل بیشتر و بهبود قابل ملاحظه با استفاده از Volvo SiteSim و یا تمرین اپراتور مبتنی بر شبیه ساز باشد، ادامه دهند.


سایتی با عکسهای 3D هوایی با پهباد ها

ولوو نسخه جدیدی از SiteSim را در ماه ژانویه امسال با برخی از ویژگی های جدید و مزایای جدید به نمایش گذاشت. یکی از پر اهمیت ترین انها استفاده از ربات ها پهبادی برای گردآوری عکس های سه بعدی از سایت  مشتری به اپلیکیشن است. پیشرفت اصلی دیگر این است که این اپلیکیشن اکنون می تواند چندین کار مختلف را در سایت درفضای شبیه سازی یکسان اجرا کند.قبلا میتوانست فقط یکبار در یک زمان اداره و اجرا کند.

سیستم شبیه سازی راه اندازی مطلوب برای کل سایت(محل انجام کار) را محاسبه می کند تا کمترین هزینه نهایی را به مالکان بدهد.با وارد کردن نوع مواد ، فاصله  نقطه بارگیری از نقطه تخلیه و نقشه برداری سایت ، مشاور VOLVO می تواند تعداد و ظرفیت ایده ال ماشین آلات ،و همچنین مسیر های بهینه که کارکننان باید رانندگی کنند ، بر اساس تن بر ساعت و هزینه بر تن توصیه کند.این برنامه می تواند شبیه سازی را تا یک سال عملیاتی اجرا کند.

این مطالعات به طور مرتب در سایت صنعت معدن انجام می شود، اما VOLVO CE در توانایی خود برای ارائه شبیه سازی جامع برای زمین های کوچک و متوسط بسیار منحصر به فرد نیز می باشد.

پترسون با افتخار می گوید"این واقعیت که ما اکنون میتوانیم تصویر سه بعدی از سایت مشتری را به اپلیکیشن وارد کنیم و مشاغل متعدد را شبیه سازی کنیم بسیار هیجان انگیز است.ما می توانیم با اعتماد به نفس و دقت و با چند ترفند برای تنظیم سایت وناوگان ماشین میتواند سود و زیان دهی آن را نشان دهیم."

آموزش شبیه سازی واقع بینانه

سال 2018، VOLVO CE همچنین می تواند تصاویر سه بعدی از سایت مشتری را به یک شبیه ساز ماشین وارد کند.

پترسون می گوید " این به نظر یک چیز فانتزی میرسد،اما واقعی است!

 کارکننان می توانند وظایف دقیق خود و مسیرهایی را که در محل کار خود طی و انجام می دهند را تمرین کنند تا بتوانند مهارت های خود را آماده کنند تا دازرواقعیت موثر ترعمل کنند.این نیز یک روش بسیار مقرون به صرفه برای آموزش کارکنان است."

اولین بار در سال 2011 در ولوو کانستراکشن ارائه شبیه سازهای ماشین برای لودر چرخ دار،واگن های مفصل دار و بیل مکانیکی ها راه اندازی گردید،وتنها عرضه کننده در بازار که شامل نرم افزار تخریب سنگین و لوله کشی بود.شبیه سازها طراحی شده اند تا نرم افزار و داده های مشابه استفاده شده توسط فن آوری VOLVO CE را برای اهداف تحقیق و توسعه مورد استفاده ترکیب و یکسان کنند و در حال حاضر درنمایندگی های ولوو برای مشتریان درسراسر جهان استفاده می شود.VOLVO حتی می تواند شبیه سازی را برای ارائه آموزش به طور مستقیما به زمین(محل کار و انجام عملیات) مشتری به منظور به حداقل رساندن زمان خارج از کار برای کارکنان ارسال کند.

پترسون نتیجه میگیرد"از طریق تمام این ابزارها مشتری می تواند ببیند که پولش کجا هزینه میشود و می داند کجا زمان و منابع را برای حل مسائل و کاهش هزینه متمرکز کند.

مثلا اگر یک مشتری 637 ساعت زمان خاموشی (زمان تعطیلی کار) داشته باشد ،تقسیم بر 40 ساعت در هفته برابر 16 هفته میشود. این زمان تولید بسیار زیادی است برای از دست دادن – و زمان همان پول میباشد!"