Parsian Pishro Sanant Co

ولوو پنتا موتورهای 5 و 13 لیتری خود را برای SATAGE V ارائه می دهد

ولوو پنتا موتورهای 5 و 13 لیتری خود را برای SATAGE V ارائه می دهد

ولوو پنتا موتورهای جدید 5 و 13 لیتری خود را با سیستم های تکمیلی برای اولین بار در Agritechnica ، نمایشگاه بین المللی ماشین الات کشاورزی ارائه میدهد. موتورهای جدید EU Stage V همراه با آخرین فناوری ، ایده آل و مناسب برای مشتریان کشاورزی ، با راندمان سوخت عالی ، میزان انتشار کم ، بهره وری بالا و قابلیت اطمینان مناسب برای آینده محیا شده است . موتور 13 لیتری با سیستم EATS یک انتخاب عالی برای ماشین آلات بزرگ است ؛ در حالی که موتورهای 5 لیتری برای تجهیزات کشاورزی کوچکتر ایده آل است. هر دو بخشی از خط تولید کامل ولوو پنتا STAGE V  با رنج موتورهای D5,D8,D11,D13,D16 می باشد که محدوده ی قدرت بین 105 تا 565 کیلو وات (143-770 اسب بخار ) را ارائه می دهد. 
Johan Carlsson رئیس ارشد فناوری در ولوو پنتا می گوید : " ما میدانیم که OEM ها در حال برنامه ریزی برای حرکت به سمت فصل جدید تولید تجهیزات مطابق مقررات جدید انتشار گازهای گلخانه ای در افق سال 2019 هستند ". 
" با موتورهای جدید ما ، OEMها می توانند مطمئن باشند که مشتریانشان توان خروجی مناسب برای نیازهای خود در سطوح انتشار مناسب دریافت خواهند کرد. ما یک راه حل عالی برای تولید کنندگان و اپراتورها ارائه می دهیم که به حفظ حیات محیط زیست کمک می کند ". 
پایداری برای محیط زیست ، پایداری برای مشتریان
ولوو پنتا از طریق پلت فرم STAGE V طیف وسیعی از گزینه ها را برای کشت زمین ، برداشت محصول و هم چنین صنایع وابسته مانند جنگل را ارائه می دهد. این شرکت به طور منظم با OEM ها و مشتریان نهایی برای ایجاد تکنولوژی پیشرفته کار می کند. موتورهای STAGE V  با یک معماری مشترک با نصب ، سرویس ، تعمیر و نگهداری آسان تولید می شود . 
Giorgio Paris ، سرپرست بخش موتورهای صنعتی ولوو پنتا می گوید : " ما بیش از 100 سال است که  پیشرفت های مهندسی که توسعه آن همچنان ادامه دارد را در اختیار داریم . مراقبت های زیست محیطی یکی از ارزش های اصلی ماست اما هم چنین می دانیم که پایداری کسب وکار برای مشتریان ما حیاتی است و بنابراین ما میخواهیم به آنها در ارائه بهترین گزینه های مورد نیاز خود کمک کنیم ". 

موتورهای جدید 13 لیتری EU Stage V  TAD1381-1385VE   – یک واحد 6 سیلندر قدرتمند ، قابل اعتماد با کارایی سوخت بالا می باشد ، با حداکثر خروجی 405 کیلووات (551 اسب بخار ) در 1900 دور دقیقه .
موتورهای جدید 5 لیتری
  – EU Stage V  TAD580-582VE –  یک واحد 4 سیلندری است  با همان قابلیت اطمینان و بهره وری سوخت که D13 را پشتیبانی می کند ؛ با حداکثر خروجی 160 کیلووات (218 اسب بخار ) در 2200 دور در دقیقه .
هردو طراحی شده اند تا حداکثر قدرت و گشتاوری را در دورهای کم ارائه دهند. این نتایج با عملکرد بهینه شامل صدای کم و بهره وری سوخت جهانی می باشد . هردو به کلیه ی ویژگی های کلیدی STAGE V ولوو پنتا مجهز هستند. 
مهندسی شده کاملا مطابق با EATS 
موتورهای جدید D5 و D13 موتورهای جمع و جوری با ساختار سخت افزاری و رابط الکتریکی هستند که سازگار با قوانین انتشار گازها می باشد. دریچه ورودی هوای ورودی ، همراه با گاز احتراق گاز خروجی خاموش (ECR) و فشار الکتریک خروجی (EPG) ، حراتی بسیار موثر را برای موتور فراهم می کند . این سیستم را قادر می سازد بدون نیاز به تزریق سوخت به جریان اگزوز ، برای افزایش درجه حرارت کار کند. با استفاده از این روش ، گاز اگزوز زمانی که از طریق EATS عبور می کند دمای مطلوبی دارد. در کم گرما از سیستم بدین معنا است که خنک سازی کمتری لازم است . 
Johan Carlsson می گوید : " با این راه حل SATGE V ، دمای خروجی پایین تر از دمای خروجی متوسط سایر رقبا در بازارهای امروز است ". " دمای پایین اگزوز می تواند منافع زیادی بار همه مشتریان فراهم کند. مخصوصا در زمینه های کشاورزی ، انتقال مواد و کاربردهای جنگلداری – محیط هایی که دمای بالاتر اگزوز می تواند پیامدهای بهداشتی و ایمنی خاصی ار به ارمغان بیاورد ". موتورهای جدید و سیستم EATS در هماهنگی با استانداردهای انتشار آینده اتحادیه اروپا کار می کند. 
EATS شامل اجزای زیر است :
Diesel Oxidation Catalyst (DOC); Diesel Particulate Filter (DPF); Selective Catalytic Reduction (SCR); and Ammonia Slip Catalyst (ASC).
حداکثر بهره وری
ولوو پنتا علاوه بر موتورهای 5 و 13 لیتری برای موتورهای 8 لیتری STAGE V یک قدرت خروجی به روز شده اعلام می دارد ؛ که توسط آزمایش های گسترده تایید شده است که TAD880-884VE  دارای قدرت خروجی 250 کیلو وات (340 اسب بخار ) در مقایسه با 235 کیلو وتت (320 اسب بخار ) در اوایل سال جاری اعلام شده است. موتورهای STAGE V و EATS ولوو پنتا برای همکاری با یکدیگر برای به حداکثر رساندن احیا در طول عملیات معمول طراحی شده اند. هیچ بازسازی دمای بالا وجود ندارد ، زیرا بازسازی گوگرد در کاتالیزور ، SCR مورد نیاز نیست برای تمیز کردن DPF، فقط بازسازی دودکش نیاز است. هیچ انژکتور اضافی سوخت (انژکتور 7 ) برای بازسازی گوگرد لازم نیست این به افزایش بهره وری سوخت و اپراتورها کمک می کند. 
Giorgio Paris می گوید :" موتورهای ما توانایی استفاده از برنامه های کشاورزی در سرتاسر جهان را دارند ". مشتریان ما در اروپا از موتورهای STAGE V ما که عملکرد عالی و بهره وری سوخت را با انتشار گازهای گلخانه ای کم و راحتی همه جانبه بک پلت فرم مشترک را فراهم می کند اطمینان دارند.