پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

مینی بیل جدید EC27D

مینی بیل جدید EC27D

مینی بیل EC27D ، 2.7   تن ولوو کانستراکشن اکوییپمنت ، برای بالا بردن سود آوری در تمام زمینه های کاری ساخته شده است . بر اساس یک طراحی اثبات شده ، EC27D ولوو دارای ظرفیت قابل توجهی برای بالا بردن ، بیش از 42KN نیروی حفاری و پایداری غیر لرزشی می باشد.

محدوده ی کاری گسترش یافته نیاز به جابجایی را کم می کند و اپراتور را قادر می سازد که به تیغه هنگام درجه بندی برای اتمام کار نزدیک تر باشد. این ویژگی ها همراه با ترکیبی از حرکات نرم دید محیطی اپراتور را گسترش می دهد که سبب می شود زمان لازم برای انجام کار کاهش یابد. تعمیر و نگهداری آسان و سر راست کمک می کند تا در طول سال ها بهترین عملکرد را در کلاس خود حفظ کند ، بنابراین مشتریان می توانند هزینه کل مالکیت خود را کاهش داده و بر سودآوری تمرکز کنند.

عملیات راحت و آسان

این مینی بیل دارای کابین ROPS/FOPS ولوو است که برای افزایش کنترل راحتی و بهره وری اپراتور طراحی شده است. با توجه به امکان دید همه جانبه ، صندلی راحت ، ارگونومی پیشرو و مخزن مناسب ، جای تعجب نیست که کابین ولوو ، انتخاب اپراتور باشد.

عایق صوتی و ارتعاش عالی کابین ولوو ، اپراتور را سرحال نگه می دارد که سبب می شود بتواند مدت طولانی کار و تمرکز کند. در همین حال تمیز کردن آسان جایگاه اپراتور که دارای طراحی بزرگ کفپوش است ، اپراتور را قادر میسازد محیط کاری دلپذیری را حتی در شرایط نامطلوب حفظ کند .

به لطف کنترل های پاسخگو و یک سیستم هیدرولیک بهینه ، اپراتور می تواند با سهولت و دقت با این دستگاه کارکند.

هزینه های پایین ، زمان کاری بالا

مینی بیل EC27D زمان کاری را افزایش می دهد و به لطف تعدادی از ویژگی های ایجاد شده هزینه مالکیت را کاهش می دهد. پمپ تک جابجایی متغیر تنها زمانی از VOLVO ENGINE استفاده می کند که نیاز دارد در مصرف سوخت صرفه جویی کند.

قطع و خاموش شدن خودکار باعث کاهش اختلال نویز ، کاهش مصرف سوخت و هزینه های تعمیر و نگهداری می شود ، در عین حال که اطمینان از ارزش فروش مجدد افزایش می یابد. برای عملکرد مطلوب ماشین ، بهره وری و همه کاره بودن ، ولوو طیف وسیعی از اتصالات ولوو را برای همه شرایط کاری فراهم کرده است. با هدف هماهنگی بیشتر با دستگاه ، اتصالات ولوو دسترسی های بیشتری را برای اپراتور فراهم میکند تا بطور موثری کارهای مختلف را انجام دهد.

با کوپلر های سریع pin-grabber  های مکانیکی ولوو ، تغییر اتصالات هرگز به این آسانی نبوده است. منطبق با تمام اتصالات ولوو ، کوپلرهای ولوو تطبیق پذیری مطلوب برای هرکاری را تضمین می کنند. مشتریان می توانند بر ارائه تخصص های حرفه ای ، بسته های مالی و قراردادهای پشتیبانی مشتریان و بطور خاص برای کمک به آنها در دستیابی به اهداف کسب و کار خود بر فروشندگان ولوو حساب کنند. ولوو متعهد به ارائه یک راه حل کامل برای تضمین بالاترین عملکرد هر دستگاه ، از جمله کیفیت بالای قطعات اصلی VOLVO می باشد. از آنجا که هر بخش برای کارکرد دستگاه حیاتی است ، تمام قطعات واقعی VOLVO  بطور گسترده مورد آزمایش قرار گرفته ، تایید شده و به سرعت در دسترس برای افزایش زمان کاری و رشد کسب  و کار برای صاحبان آنها است.

مشخصات :

Engine

Volvo

D1.1A

Gross power

kW
hp(imp)

15.6
20.9

Net power

kW
hp(imp)

14.8
19.8

...at engine speed

r/min

19.8

Operating weight

kg
lb

2730
6,019

Operating weight - canopy version

kg
lb

2640
5,820

Bucket capacity

m3
y3

0.034 - 0.119
0.044 - 0.156

Travel speed

km/h
mph

2.6 / 4.8
1.62 / 2.98

Slewing speed

r/min

9.4

Breakout force

kN
lbf

24.6
5,528

Tear out force (arm breakout force)

kN
lbf

18.1
4,060

Overall width

mm
ft in

1550
5'1"

Overall length

mm
ft in

3933 / 3811
12'11" / 12'6"

Main hydraulic pump max. flow

l/min
gal/min

65
17.2

Boom swing angle, left/right

angle

72.5 / 53