پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

برآوردن نیازهای مشتریان و الزامات stage v برای کاربرد های سخت جاده ای

برآوردن نیازهای مشتریان و الزامات stage v برای کاربرد های سخت جاده ای

ولوو پنتا راه حل های مخصوص تولید قدرت را برای نیازهای کاربردی سخت که تحت قوانین جدید اتحادیه اروپا برای تجهیزات دیزلی جاده هاست ، طراحی میکند. تحت موضوع " بهینه سازی برای فردا " ، بیشترین تمرکز روی حداکثر رساندن زمان فعالیت و بهره وری سوخت ، همراه با سهولت نصب و بهره برداری است. ولوو پنتا مهندسی پیشرفته را بر سهولت عمل فراهم می کند و طیف کاملی از موتورهای دیزلی را برای برآوردن نیازهای مشتریان داراست . ولوو پنتا با استاندارد های stage v اتحادیه اروپا برای ماشین های جاده ای که در سال 2019 پیاده سازی میشود، یک پلتفرم موتور ایجاد کرده است که برای کمک به تولید کنندگان تجهیزات اصلی (OEM) طراحی شده است. تا این تحول به سادگی و بطور موثر انجام شود. این شرکت طیف وسیعی از موتورهای خود را از 5 تا 16 لیتری ساخته است تا عملیات بهینه را در شرایط سخت انجام دهد . ولوو پنتا محصولاتی که از 105 تا 575 KW  

(143-782اسب بخار) را تولید می کند ، در اینترمت پاریس ارائه میدهد.

Giorgio Paris رئیس بخش صنعتی ولوو پنتا می گوید :" ما می دانیم که مقررات جدید stage v اتحادیه اروپا سوالات و چالش های جدیدی را برای بسیاری از تولید کنندگان تجهیزات اصلی ایجاد کرده و آنها می خواهند مطمئن باشند که می توانند بدون هیچ گونه افت عملکرد از ماشین آلات خود یا تحمیل هزینه های زیاد رو به جلو حرکت کنند . ما می توانیم به آنها اطمینان دهیم که ولوو پنتا طیف موتورهای متناسب نیاز آنها را دارد که می تواند با چالش های هر سختی مواجه شود و برای نیاز های فردا بهینه شده است ."

 

راه حل plug & play

طیف موتورهای جاده ای stage v ولوو پنتا شامل D16, D13,D11,D8,D5 به ویژه برای شرایط سخت مورد نیاز صنایع مانند ساخت و ساز ، استخراج معادن ، جنگلداری ، کشاورزی ، بلند کردن و حمل و نقل ساخته شده است. راه حل STAGE V را مهندسین و تکنسین هایی که بر ارائه بهترین پیشنهاد مورد نیاز مشتریان متمرکزند ، ساخته اند. یک موتور قوی با یک سیستم پس پردازش اگزوز بهینه شده (EATS) تجهیز شده است تا یک واحد کامل قدرتمند طراحی شده برای سهولت نصب ، بهره برداری و تعمیرو نگهداری فراهم شود. Johan Carlsson ، رئیس بخش فناوری ولوو پنتا می گوید : " مهندسان ما یک راه حل ایجاد کرده اند که عملیات بدون دردسر را افزایش می دهد و بهره وری را با کمترین خدمات مورد نیاز بالا می برد."

Carlsson می گوید : " موتورهای مختلف از 5 تا 16 لیتری تحت شرایط بسیار چالش برانگیز آزمایش شده اند تا اطمینان حاصل شود که آنها قوی ، با دوام و آماده برای هر کار هستند . به عنوان یک بسته ی کامل موتور و EATS کاملا سازگار ، هر راه حل یک سیستم انعطاف پذیر را ارائه میدهد که یک سیستم PLUG & PLAY است که باعث می شود که کار را برای OEM ها آسان می کند.

هزینه کل کم مالکیت

برای هر مدل STAGE V ، تزریق سوخت معمولی و توربوهای ثابت هندسی به راندمان عالی سوخت کمک می کند. یک دریچه ورودی هوا ، همراه با بازگرداندن گاز خروجی سرد نشده ی اگزوز (EGR) و گاورنر فشار الکتریکی اگزوز (EPG) ، سیستم را قادر می سازد که بدون نیاز به تزریق سوخت به جریان اگزوز برای افزایش درجه حرارت عمل کند .با این رویکرد ، گاز اگزوز زمانی که از طریق EATS عبور میکند ، دمای مطلوبی دارد .

EATS  شامل موارد زیر است :

  • Diesel Oxidation Catalyst (DOC)
  • Diesel Particulate Filter
  • Selective Catalytic Reduction (SCR)
  •  Ammonia Slip Catalyst (ASC)

شبکه ی جهانی پشتیبانی  

ولوو پنتا دارای یک شبکه ی بزرگ فروش جهانی است . مهندسان و تکنیسین ها 24/7 برای پشتیبانی مشتریان در دسترس هستند که سبب کاهش هزینه های خرابی میشود. هم چنین ولوو پنتا در صورت لزوم قادر به حمایت از ولوو گروپ است . Giorgio Paris می گوید :" هدف ما ارائه خدمات و محصولات به مشتریان است که پایداری را به فعالیت های تجاری و محیط زیست می دهد. OEM ها و اپراتورها می توانند اطمینان داشته باشند که راه حل های موتورهای بزرگ ، همراه با قابلیت های عالی خدمات ما ، آنها را به خوبی در تولید و استفاده از ماشین های جاده ای تجهیز خواهد کرد.