پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

دامپتراک های RIGID ولوو

دامپتراک های RIGID ولوو

ولوو کانستراکشن با رنج کامل خود وارد بازار دامپتراک های ریجید می شود . این رنج از R45D ، 45 تن شروع می شود تا R100E ، 100 تن گسترش می یابد.

ولوو کانستراکشن اکوییپمنت اعلام کرده است که درسه ماه دوم سال 2018 با دامپتراک های ریجید خود با برند ولوو وارد بازار دامپتراک ها ریجید می شود. توسعه این 4 مدل جدید به تخصص طولانی مدت دامپتراک های ریجید شرکت تابعه ی ولوو کانستراکشن ، TEREX TRUCKSکه با تکنولوژی قدرتمند ولوو گروپ ترکیب شده است به شدت وابسته است .این رنج که شامل R45D (45 تن ) ، R60D (60 تن ) ، R70D (72 تن ) و R100E (100تن ) ابتدا در بازارهای کوچکتری راه اندازی می شود. R100E سری E ، دامپتراک ریجید کاملا جدید 100 تن ولوو کانستراکشن ترکیبی از ثروت بازار و دانش مشتری با اجزای ثابت شده می باشد که تکنولوژی جدید و طراحی قابل توجهی را با قیمت مناسب و راه حل های کارا برای نیاز مشتریان ، مخصوصا مشتریان معدنی فراهم می کند.

بررسی دقیق مهندسی

بر اساس سری TR  ، TEREX TRUCKS موجود وثابت شده ، توسعه دامپتراک های ریجید سری D  ولوو ، R45D  ، R60D و R70D با یگ بررسی عمیق مهندسی ، اطمینان میدهد که ماشین ها استانداردهایی که از محصولات ولوو در بازار هدف انتظار می رود را فراهم می کند. توسعه شامل سیستم امنیتی بیشتر و نمای بزرگتر با خدمات تکنیکی ولوو می باشد. در نتیجه با دستیابی به دامپتراک های ریجید با برند ولوو ، تولید دامپتراک ریجید TEREX TRUCK متوقف خواهد شد. Thomas Bitter معاون ارشد بازاریابی ولوو کانستراکشن می گوید : " خرید TEREX TRUCKS  در سال 2014 یک تصمیم استراتژیک بود که به ولوو اجازه داد که بتواند به مشتریان دامپتراک ریجید ارائه دهد. از آن به بعد تلاش ما بر این شد که دامپتراک ریجید جدید بر اساس ارثیه 84 ساله ی TEREX TRUCKS  را بسازیم ، در حالی که تکنولوژی پیشرو در صنعت ولوو کانستراکشن و کیفت اصلی وایمنی و حفاظت محیط زیست را باهم ترکیب می کنیم . امروز ما به مرحله بعد رسیدیم و ماشین های جدید خود بخصوص مشتریان معدنی خود را تحت تاثیر قرار می دهیم.

بررسی ماشین های جدید

R100E ، پرچم دار جدید ، به منظور تامین نیازهای مشتری از یک دامپتراک ریجید طراحی شده است که عملکرد و بهره وری بالا ، هزینه مالکیت کم ، خدمات پذیری آسان و راحتی اپراتور را فراهم می کند . R100E با ظرفیت بالا و سرعت حمل و نقل و بدنه ی V  شکل جدید و هیدرولیک کارآمد ، سیستم های نظارتی هوشمند و محیط اپراتور ، به مشتریان کمک خواهد کرد که مواد بیشتری را در زمان کمتری حرکت دهند . Paul Douglas معاون رئیس ولوو کانستراکشن در بخش دامپتراک ریجید TEREX TRUCKS می گوید :" دامپتراک های ریجید TEREX TRUCKS برای کارکرد خوب در شرایط سخت همراه با نگهداری آسان و هزینه کم مالکیت شناخته می شود."طراحی ثابت شده ی ما دارای یک ساختار محکم است که به توسعه نوآوری هایVOLVO CE در خط تولید این محصول کمک می کند . سری ، R100E  یک ماشین کاملا جدید است که ثبات ، عمر طولانی ، سود آوری بالا و دوام و راحتی را فراهم می کند . علاوه بر این کاربری و نگهداری آسان  و سریعی دارد.