پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

ولوو تراک فروش کامیون های الکتریکی خود را در سال 2019 شروع می کند.

ولوو تراک فروش کامیون های الکتریکی خود را در سال 2019 شروع می کند.

ولوو تراک در سال 2019 فروش کامیون های الکتریکی متوسط خود را در اروپا شروع میکند. Claes Nilsson رئیس ولوو تراک می گوید :" حمل و نقل الکترومکانیکی بطور کامل با تعهدات بلند مدت ولوو تراک برای توسعه پایدار شهری و کاهش تولید ناخالص همسو است ."   

کامیون های الکتریکی به شدت سرو صدا و آلودگی اگزوز را کاهش می دهد و راه های جدیدی را برای مدیریت لاجستیک باز می کند. تخصیص حمل و نقل بیشتر می تواند در شب انجام شود و کامیون های کمتری باید برای فضای جاده ای در طول ساعت شلوغ رقابت کنند.Jonas Odermalm رئیس بخش استراتژی محصولات متوسط در ولوو تراک می گوید : " فناوری و دانش ما در زمینه الکتروموبیلیتی بر اساس راه حل های تجاری ثابت شده ای است که در حال حاضر در اتوبوس های الکتریکی ولوو استفاده می شود و همچنین راه حل هایی که در کامیون های هیبریدی ولوو که در سال 2010 معرفی شده است".راه اندازی حمل و نقل پایدار دراز مدت یک مساله پیچیده است که نیاز به طیف گسترده ای از اقدامات دارد.Jonas Odermalm می گوید : " ما در حال نزدیک شدن به مشتریان ، شهرها ، تامین کنندگان  شارژ زیر ساخت های و دیگر سهامداران کلیدی که چارچوب لازم برای کامیون های الکتریکی را فراهم میکند ، هستیم ".Claes Nilsson رئیس ولوو تراک نتیجه می گیرد :" در اولین گام ما به دنبال برق رسانی کامل برای توزیع شهری هستیم. با این حال ما درحال کار، برق برای سایر برنامه های حمل و نقل هستیم و این تنها آغاز است ."

زمینه

به گفته ی سازمان بهداشت جهانی و سازمان ملل متحد ، 60 درصد سیاره – حدود 5 میلیارد نفر – نا سال 2030 در شهرها زندگی خواهند کرد . این افزایش فقط با بیش از 1 میلیارد دلار در مقایسه با سطح فعلی است. این سرعت شهرنشینی خواسته های فراوانی را در سیستم های ترافیکی تحمیل می کند که در بسیاری از موارد در حال حاضر برای تامین نیازهای فعلی کافی نیست. در اتحادیه اروپا برآورد شده است که ازدحام و مشکلات مربوط به ترافیک حدود 100 بیلیون یورو در سال هزینه می کنند.ولوو تراک راه حل های کامل حمل و نقل را برمشتریان حرفه ای خواستار فراهم می کند و طیف کاملی از کامیون ها از متوسط تا سنگین را ارائه  میدهد . پشتیبانی مشتری از طریق یک شبکه جهانی از 2000 نمایندگی مجاز و کارگاه در بیش از 120 کشور تامین می شود . در 2016 ، بیش از 102800 کامیون ولوو در سراسر جهان در زمینه تولید کامیون ، اتوبوس و تجهیزات ساخت وساز و موتورهای دریایی و صنعتی است. این گروه همچنین راه حل هایی برای تامین مالی و خدمات فراهم می کند . کار ولوو بر اساس ارزش های اصلی کیفیت ، ایمنی و مراقبت های محیطی استوار است.