پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

بروزرسانی لودرهای سری H چالاک تر ، قوی تر و سریع تر

بروزرسانی لودرهای سری H چالاک تر ، قوی تر و سریع تر

ولوو کانستراکشن اکوییپمنت لودرهای چرخ دار L110H, L120H, L150H, L180H, L180H High-Lift و L220H را با ویژگی های ارتقا یافته ای چون افزایش دور موتور و 20 % بازده بیشتر سوخت عرضه کرد. معرفی لودرهای چرخ دار سری H ، آخرین فناوری ولوو از جمله نسل دوم optishift و بارگیری سنجی جدید هیدرولیک و انتقال را به رخ می کشد. 

عملکرد چالاک تر 
بر اساس لودرهای چرخ دار از سری G  لودر های L150H,L180H و L220H کارایی سوخت را 15 % بهبود یافته است ، درحالی که L110H و L120H کارایی را 20% بهبود یافته است.
در نسل جدید optishift ، بکارگیری این ارتقا است که به اپراتورها امکان استفاده از قفل کن در نظر گرفته شده ماشین هایشان را می دهد ، همچنین موتوری قدرتمند ، اتصالات بهینه شده و کلیه اجزا ترمز طراحی شده کاهش زمان تلف شده را ارائه می دهد.
تکنولوژی بهبود یافته optishift عملکرد (RBB (REVERSE BY BRAKING  و مبدل گشتاور جدید قفل را باهم ادغام کرده و یک راه مستقیم بین موتور و انتقال ایجاد کرده است. هم چنین پدال الکتریکی به کاهش مصرف کمک می کند به این ترتیب که با نیروی مکانیکی استفاده بیش از اندازه شتاب دهنده را پس می زند و در نهایت سیستم هیدرولیکی که روغن را در مدار سیلندر lift/tilt احیا میکند و پمپ های هیدرولیکی را غیر فعال می کند .
10% بهره وری بیشتر
برای پایداری و راندمان نهایی ، لودرهای سری H با استفاده از یک انتقال جدید ، که در هماهنگی با موتور و محور کار می کند ، ارتقا یافته است . این مبدل جدید ، خروجی گشتاور را افزایش می دهد ، که در نتیجه عملکرد بهتر در سرعت کم را موجب می شود . برای شتاب سریع تر و عملکرد  روان تر ، پله های بین چرخ دنده ها کاهش یافته است. همراه با بارسنجی هیدرولیک پیشرفته –طراحی شده برای افزایش پاسخگویی ضمائم و بهبود حرکت و سرعت بوم – لودرهای چرخ دار سری H 10% بهره وری بیشتر نسبت به سری G  دارد.
بارگیری کامل
نه تنها لودرهای چرخ دار سری H ارتقا یافته بسیار کارآمد هستند ، بلکه برای انواع طیف وسیعی از برنامه های کاربرددی بسیار متنوع هستند –از بارگیری مواد ، زباله و بازیافت تا بارگیری مواد مذاب و بلوک سنگی – اتصال منحصر به فرد TP ولوو ، گشتاور بالا و حرکت موازی عالی را در سراسر محدوده ی بالا دستی (LIFTING) ارائه می دهد . برای به حداقل رساندن تلفات انرژی و به حداکثر رساندن عملکرد ، ماشین ها با ضمائم اختصاصی ولوو که به عنوان بخش جدایی ناپذیر از لودر چرخ دار تولید شده است ارائه می شود که با عملکرد و مشخصات ایده آل هماهنگ است. طیف وسیعی از ضمائم شامل چنگال ها و گیره ها و باکت ها مختلف است. باکت های جدید ولوو با اسلایدهای محدب و یک محافظ پاشنه بهبود یافته برای پر کردن راحت تر و به حداقل رساندن ریخته شدن طراحی شده است. به عنوان یک گزینه ، سیستم تعلیق بوم ، ریخته شدن از باکت را کاهش می دهد و بهره وری را تا 20% افزایش می دهد. با load assist  ، یک سیستم توزین پویا بارگیری ، مشتریان می توانند دستورات کاری خود را مدیریت کنند و به راحتی نظارت به بهره وری داشته باشند.


 

عملکرد فوق العاده اپراتور
ساخته شده برای کار سخت ، لودر چرخ دار ولوو ویژگی هایی دارد که عملکرد اپراتور را تقویت می کند مانند آخرین سطح عملکرد باکت که به باکت اجازه می دهد به طور خودکار به سطح تخلیه و چرخش موقعیت باز گردد. به عنوان یک انتخاب ، قابلیت دیدین از کابین بوسیله دوربین و آیینه عقب بهبود یافته است. دوربین عقب با سیستم شناسایی راداردار کار می کند که به اپراتور اشیای غیر قابل دیدن را به صورت بصری و شنیداری هشدار میدهد . با انتخاب یک یا چند اهرم و انتخاب سه حالت هیدرولیکی – مطابق با پاسخ ترجیح داده شده – لودرهای چرخ دار سری  H میتواند برای افزایش راحتی و بهره وری سفارشی سازی شود.
برای راختی بیشتر ، comfort drive control ماشین را قادر می سازد تا توسط یک اهرم کوچک هدایت شود ، مخصوصا برای عملیات بارگیری سریع در کامیون مفید است.
درخدمت شما
 لودرهای L180 high-lift,L180H,L150H,L120H,L110H و L220H نگهداری آسان برای افزایش بالا بردن زمان کاری را ارائه می دهد . کاپوت موتور بصورت الکترونیکی باز می شود و اپراتور یا تکنسین را قادر می سازد دسترسی کامل به محفظه موتور داشته باشد. کابین بصورت هیدرولیکی می تواند در زاویه 30 و 70 درجه قرار بگیرد که دسترسی نامحدودی را برای تمام اجزای حیاتی فراهم می کند. چک کردن سرویس های روزانه می تواند به سرعت و به سادگی و با توجه به خدمات گروهی انجام شود. نشانگر سیلندر ترمز که روی چرخ قرار می گیرد ، وضعیت ترمز را بررسی می کند.