پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

کرانچی و ولوو شراکت 50 ساله ی خود را جشن می گیرند

کرانچی و ولوو شراکت 50 ساله ی خود را جشن می گیرند

ولوو و کرانچی - سازنده ی ممتاز قایق بادی ایتالیایی - 50 سال شراکت مستحکم با هم داشته اند. 

Volvo penta  و cranchi در طول نیم قرن یک رابطه مثبت و دلپذیر را ایجاد کرده اند ، بطوریکه هر دو شرکت با تمایل به دنبال روش های نوآورانه برای تولید محصولات برتر با توجه به نیازها و آرزوهای مشتریان خود هستند. کرانچی کار خود را با ولوو پنتا در سال 1967 آغاز کرد ، و زمانی که ولوو پنتا محصول انقلابی خود را در سال 2005 راه اندازی کرد ؛ کرانچی یکی از اولین شرکت هایی بود که IPS  را به عنوان یک راه حل منحصر به فرد برای قایق های خود انتخاب کرد. دو سال بعد Mediterranee 43 HT راه اندازی شده و به لطف ترکیبی از ظاهر زیبا و تکنولوژی ممتاز IPS به عنوان ترکیبی منحصر بفرد شناخته شد. نقطه ی عطف دیگر در این شراکت زمانی بود که کرانچی IPS ولوو پنتا را برای سه مدل جدید Evoluzione flybridge در 2016 انتخاب کرد . سری Evoluzione برای کنار گذاشتن مرزها و محدودیت هایی که بازار اوقات فراغت ایجاد میکند طراحی شده که عملکرد عالی و طراحی شیکی را نیز به مشتریان ارائه می دهد. E52 F و E52S قایق های بادبانی بالا هر دو توسط D8-IPS700s ولوو پنتا کار می کند؛ در حالی که قایق E56 F  می تواند با D11-IPS800s یا D11-IPS900s هم کار کند. مدل E52F در سال 2017 به عنوان یک قایق تفریحی فوق العاده شناخته شده است که در نمایشگاه بین المللی قایقرانی در اسلوونی تحت عنوان Adriatic Boat of the Year معرفی شد. آلدو کرانچی ، یکی از صاحبان شرکت ساخت  قایق بادبانی ، می گوید :" ما طی پنجاه سال گذشته یک همکاری عالی با ولوو پنتا داشته ایم که بسیار قدردان آن هستیم . هر دو شرکت در این مدت تغییرات زیادی کرده اند ، اما باهم نشان دادیم که طراحی زیبا و پیشرفت های تکنولوژیکی در همانگی بسیار خوب کار می کنند."

تاریخچه مشترک نوآوری

شرکت کرانچی فعالیت خود را در سال 1870 در نزدیکی دریاچه COMO توسط Giovanni Cranchi آغاز کرد. این شرکت در حال حاضر متعلق به نسل چهارم و پنجم خانواده کرانچی همراه با اعضای خانواده ی Monzino می باشد. شرکت کرانچی سری های مختلفی از قایق های تفریحی شامل trawlers, crossovers, hard tops, cruisers, sport-lines, outboard vessels, and the flybridge range تولید می کند.

Nicola Pomi ، رئیس بخش بازار دریایی ولوو پنتا در ایتالیا و اسپانیا می گوید :" شراکت ما با کرانچی راه طولانی را در بیش از نیم قرن اخیر طی کرده است و هر دو فلسفه ای برای کشف ایده های جدید داریم. این روحیه ی ترکیب تکنولوژی جدید با طراحی و ساخت سنتی است که کرانچی را با تولید قایق های جدید زیبا و با کیفیت ادامه می دهد ."

حالا ولوو پنتا در جلسات نمایندگی های کرانچی شرکت می کند تا در مورد راه هایی که موتورهای آن و مدل های IPS که به تجربه مشتری ارزش می دهد بحث می کند. سالگرد 50 سالگی توسط ولوو پنتا با یک جایزه – یک مدل قایق کریستالی نسخه محدود اثر هنرمند سوئدی Bertil Vallien- به کرانچی به نمایش گذاشته شد.

استفان کارلسون ، مدیر بخش دریایی دیزل ولوو پنتا می گوید : " ما و تیم کرانچی با مشارکت و دوستی کار می کنیم و از وفاداری که در طول سال ها به ما نشان داده اند سپاسگذاریم . به عنوان یکی از شرکت های اولیه برای نصب IPS ها ، آنها به نوعی اعتماد به نفس نشان داده اند که سازنده ی خوب در جستجوی روش های نوین و نوآورانه برای انجام کارهاست . ما منتظر پنجاه سال همکاری دیگر با هم هستیم ."