پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

VOLVO CE دومین پروژه ی " THE MEGAPROJECT LISTING" را ارائه می دهد : انتقال شهر KIRUNA

VOLVO CE دومین پروژه ی

THE MEGAPROJECT LISTING  بینندگان را به شمالی ترین شهر سوئد ، KIRUNA -جایی که این شهر در حال انتقال است – می برد.  KIRUNA سه کیلومتر از شرق نقل مکان میکند تا اطمینان حاصل کند که توسعه و رشد معدن اطراف آن با مشکل روبرو نشود و فرو نریزد.
" انتقال یک شهر " داستان حرکت KIRUNA  و چالش هایش را بیان می کند. شمالی ترین شهر سوئد بیش از صدسال پیش بخاطر ذخایر غنی سنگ آهن شناخته شد. امروزه کار معدن منبع اصلی درآمد شهر می باشد . در واقع سنگ معدن آهن در KIRUNA آنقدر پراهمیت است که کل شهر به منظور توسعه و گسترش و ادامه دار بودن فعالیت های معدن در حال انتقال و حرکت است. حدود 6000 نفر تا 20 سال آینده باید نقل مکان کنند. همچنین 3000 خانه تخریب ، بازسازی و یا منتقل می شود و هزینه ی این انتقال حدود 3/1 بیلیون یورو تخمین زده می شود . درحالی که KIRUNA  با یک چالش قابل توجه روبروست ، این حرکت به عنوان یک فرصت نیز محسوب می شود تا یک شهر جدید ، مدرن و پایدار برای جامعه ساخته شود.

Tiffany Cheng  در VOLVO CE  می گوید : " در این فیلم ما پروژه ی جابجایی را دنبال می کنیم و نحوهی کار کردن ماشین های ولوو در مرکز شهر برای آماده کردن آپارتمان ها وفروشگاه های جدید نمایش داده می شود ."این قسمت ، ماموریت VOLVO CE  و MEGAPROJECT را نشان می دهد : دنیایی را می سازیم که میخواهیم در آن زندگی کنیم .اپیزود KIRUNA  اولین قسمت MEGAPROJECT LIST که بازسازی مهم بزرگراه  Interstate-4  فلوریدا هست را دنبال می کند. ابر طرح  در VOLVO CE موضوع اصلی این سری از مجله SPIRIT  می باشد.