پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

لودر چرخ لاستیکی ولوو L120Fو L110F

لودر چرخ لاستیکی ولوو L120Fو L110F

با حرکت ماشین کارها انجام می شود

نگرش ولوو در مورد لودر چرخ دار در بیش از نیم قرن گذشته همواره در حال توسعه بوده است .

در تولیدات اخیر، با تولید لودر ولوو جدیدL110F و L120F وقتی صحبت از توان، سرعت و راحتی اپراتور به میان می آید، ما جهش موفقی به جلو داشته ایم. دو دلیل مهم در پشت سر این توسعه وجود دارد، - یکی نسل جدیدی از جعبه دنده های HTE200 ولوو که تعویض دنده ای کاملاً آرام و مصرف سوخت پایین را بهمراه دارد، و دیگری کابین ایمن جادار با میدان دید همه جانبه، می باشد.

مالکیت ولوو یعنی آرامش خاطر. وقتی لودر چرخ دار ولوو را می خرید، نه تنها یک ماشین تولیدی را صاحب شده اید، بلکه صرفه جویی کلی فوق العاده ای را بدست آورده اید. لودرهای چرخ دار ولوو به لحاظ مصرف کم سوخت، سرویس و نگهداری سریع و آسان و قیمت بالای فروش مجدد آن، معروف می باشند. نمایندگی های ولوو در سراسر دنیا و شبکه  خدماتی آن همواره پشتیبان شما هستند.ما با دانش، تخصص، پرسنل آموزش دیده و قطعات اصلی در خدمت شما هستیم.با لودر چرخ دار ولوو کار را می توان آسانتر انجام داد. کابین محافظ جدید، ایمن تر، راحت تر و مرتب ترین محیط کاری است که تا کنون ساخته ایم.از اینجا، اپراتور بدلیل وجود حس گر بار هیدرولیک ماشین، کنترل بسیار دقیقی برروی ضمائم دارد. سیستم انتقال نیرو و فرمان که توسط ولوو ساخته شده اند، دارای واکنش سریع، قابلیت مانوور بالا هستند که کلیه کاربریها را تسهیل می نمایند.

برای لودر ولوو  L110F و L120F، گستره ای از ضمائم اصلی ولوو برای کلیه کارها از قبیل شن، خرده سنگ، الوار و مصالح مختلف ساخته شده است. با ولوو L110F و L120F ، لودرهایی با بهترین میزان تولید و گردش کامل انعطافی ماشین حاصل گردیده است. L110F و L120F شرایط بهتری را در انجام سریع و آسان کاربریهایی سخت و دقیق مانند حمل و جابجایی از کپه های شن، الوار، باراندازهای محصولات و صنایع، ایجاد می نمایند. گشتاور بالا نیروی کندن و حرکات موازی، نگهدارنده های ضمائم و ضمائم اصلی ولوو، این لودرها را قادر ساخته است، تا انواع محصولات و کارهای خدماتی را انجام دهند. انعطاف غیر قابل رقابت آنان، یعنی در جاییکه شما به دو ماشین نیاز دارید، با همین یکی می توانید کار را بپایان رسانید. نسل چهارم سیستم تعویض دنده خودکار، ولوو L110F را قادر ساخته تا انواع کاربری ها را سریعتر و آسانتر انجام دهد. نرم افزار جدید و بهینه شده به این ماشین تعویض دنده ای آرام و مصرف سوخت کم می بخشد. ولوو L110F حتی زمانیکه با ضمائم مجهز میگردد، انعطاف پذیری بیشتری پیدا می کند، خیلی راحت و سریع می توان نوع کار آن را تغییر داد. ولوو L120F دارای توان و قابلیت مانوور لازم برای انجام مؤثر کارهای سخت در حمل الوار و مصالح می باشد. کابین جادار و ایمن، L120F را به یک لودر مولد واقعی تبدیل کرده است. گستره جامعی از  ضمائم ولوو، امکان تجهیز لودر چرخ دار را برای انجام کار های خاص و شرایط کاری در سایت ها فراهم ساخته است.  ضمائم اصلی ولوو شامل انواع باکت برای کاربری ها و مصالح مختلف، چنگال، چنگک و شاخک های پالت می باشد. اتصال کامل بین نگهدارنده و ضمیمه، انجام کار ایمن را در محوطه کاری شما تضمین می کند.

توسعه بهره وری به ندرت از نظرها دور می شوند و این امر بخصوص در مورد ولوو L110F وL120F صدق می کند. توان، سرعت، قابلیت مانوور همگی بخاطر ساخت دوستدار محیط زیست موتور، جعبه دنده، محورها، تجهیزات هیدرولیکی و سیستم باز و بالابر در خانه ولوو، کسب گردیده است: همگی با هارمونی کاملی با یکدیگر کار کرده، به اپراتور کمک می کنند تا با تلاش کمتر در زمانی کوتاهتر کار بیشتری انجام دهد. گشتاور بالا در دور آرام موتور دوستدار محیط زیست به ماشین توان کشش فوق العاده، مصرف سوخت کم و حداقل آلایندگی می بخشد. میزان صدای خارج از کابین از مقررات قانونی پیروی و میزان صدای داخل کابین کاهش یافته و آرامش بهتری برای کار اپراتور بدست می دهد. تعویض دنده خودکار ولوو آغاز چرخه های کاری مؤثر و سریع است. سیستم وابسته به سرعت ماشین و دور موتور می باشد. تنها کاری که اپراتور باید انجام دهد، انتخاب دنده جلو یا عقب می باشد. با تعویض دنده خودکار، همیشه دنده مناسب انتخاب شده و در مصرف سوخت صرفه جویی می شود. توربوشارژر، آلایندگی کم، عملکرد قوی، اینترکولر هوا به هوا. کنترل الکترونیکی موتور با محافظ دور بیش از حدّ برای انجام بهترین عملکرد در کلیه شرایط. فن خنک کننده هیدروستاتیکی، کنترل الکترونیکی، که تنها در زمان نیاز کار می کند و مصرف سوخت را کاهش می دهد.

کارهای سخت را آسان نموده

کابین مراقب جدید ولوو، ساکت ترین، مرتب ترین، جادارترین و ایمن ترین کابینی است که تا کنون ساخته ایم. میدان دید توسعه یافته، و کابین از داخل و خارج امن شده است. آرامش اپراتور حتی با کنترل گرمایش خودکار  (AHC) و خنثی کردن لرزش ها، بیشتر می شود.می دانیم که بخشی از ایمنی و بهره وری ناشی از نتیجه رضایت اپراتور است،که باید انسان و ماشین با هارمونی کامل کار کنند. محیط کاری مناسب در کابین به اپراتور در حفظ ادامه آمادگی و نشاط تا پایان شیفت کاری کمک می کند. کابین مراقب ولوو دارای سیستم انحصاری فیلتر هوا می باشد که تمیزترین و پاک ترین هوا را در کابین فراهم می نماید. هوای کابین از طریق دو فیلتر تصفیه می گردد. در محیط های کاری پر گرد و خاک، اپراتور می تواند تا 90 درصد از هوای گردشی با دمای کنترل شده داخل استفاده و تنها اجازه ورود 10% هوای آزاد را بدهد. کابین مراقب ولوو محل کاری ارگونومیک است کلیه صفحات نمایش به آسانی قابل خواندن وکلیه اطلاعات مهم در جلو اپراتور نشان داده می شوند. تنظیمات متعدد صندلی پیدا کردن موقعیت مناسب برای اپراتور را آسان نموده. با اهرم رانندگی راحت (CDC)، اپراتور می تواند فرماندهی و تعویض جهت حرکت به جلو یا عقب را با کنترل کننده های آن در تکیه گاه دست چپ، انجام دهد.

هارمونی رشد همراه با طبیعت

ارزش های نهادینه ولوو عبارتند از کیفیت ، ایمنی و حفاظت از محیط زیست.  ما تعهد به محیط زیست را بخشی طبیعی از عملیات خویش می دانیم، که هدف به حداکثر رساندن راندمان کار و کارآیی با پایین ترین هزینه ممکن و تأثیرات زیست محیطی، می باشد. با ماشین ولوو شما پاک ترین و قابل اعتمادترین خرید را انجام داده اید. 

وقتی در یک لودر ولوو سرمایه گذاری می کنید، یک ماشین راهسازی با بهترین کیفیت را تصاحب می کنید. البته، حتی بهترین ماشین ها برای حفظ تولید و راندمان کاری فردا  همانند امروز نیازبه سرویس و نگهداری دارند. پشتیبانی مشتریان بطور دائم ماشین شما و هزینه های کاری آن را نظارت می کند. ماشین های راهسازی ولوو و بخش لودر ولوو و سازمان پشتیبانی مشتریان، تأمین قطعه، خدمات پس از فروش و آموزش را بعهده دارند. همه این موارد منافع مشتری را تضمین و هزینه های عملیات را کنترل می کنند. وقتی روی یک لودر ولوو سرمایه گذاری می کنید، در اختیار داشتن یک سرویس و نگهداری خوب و دسترسی به قطعات اصلی ولوو به اندازه قیمت خود ماشین اهمیت دارد . با اینهمه، هزینه کلی ماشین در طول عمر خدمتی قابل ملاحظه است. با کلیه امکاناتی که در اختیار داریم، بهترین پشتیبانی را به شما ارائه خواهیم کرد. هر کجا و در هر زمان. هر یک از قطعات اصلی ولوو برای کار هماهنگ با سایر تجهیزات ماشین ساخته شده است. سیستمی کامل که هر قطعه با هارمونی کامل با سایر قطعات کار می کند.  تنها با استفاده از قطعات اصلی ولوو می توانید مطمئن شوید که ماشین شما کیفیت و ویژگی های خود را همانند زمانیکه به شما تحویل داده شده است، حفظ کرده است.