پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

رتبه ی اول برای فیلم ولوو گروپ

رتبه ی اول برای فیلم ولوو گروپ

ولوو گروپ رتبه ی اول جایزه معتبر OttoCar را برای آخرین فیلم شرکتی خود دریافت کرد. این فیلم کامیون ها ، اتوبوس ها ، تجهیزات ساخت و ساز موتور های ولوو که برای زندگی روزمره مردم در سراسر جهان ضروری است را نشان می دهد .

جشنواره ی بین المللی AutoVision دوسالانه برای فیلم های شرکتی ، تبلیغاتی ، برنامه های تلویزیونی و تولیدات وب سایت ها در صنعت خودرو ، به خلاق ترین آثار هنری در صنعت جایزه میدهد.

مراسم اهدای جوایز بطور سنتی در یکی از بزرگترین و مهمترین رویدادهای جهان برای اتومبیل های سواری ، نمایشگاه بین المللی موتور ، IAA ، در فرانکفورت آلمان برگزار می شود. ولوو گروپ برنده ی رتبه ی اول بخش فیلم ها و ویدیوهای شرکتی شد. Joakim Kenndal مدیر گروه ارتباطات ولوو گروپ می گوید : " برنده شدن فیلم شرکتی ما افتخار بزرگی است. این فیلم روش های جدید و جالبی را که ولوو انجام میدهد و اینکه چگونه محصولات و خدمات ولوو در زندگی در شهرهای بزرگ بین المللی و شهرهای کوچک تاثیر میگذارد را به نمایش می گذارد. این دومین باری است که فیلم های ما جایزه می گیرد. سال گذشته نیز جایزه ی دلفین طلایی را در فیلم های رسانه و تلویزیون  Cannes برنده شدیم .