پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

بیل مکانیکی چرخ زنجیری EC250D و EC300D

بیل مکانیکی چرخ زنجیری  EC250D   و  EC300D

عملکرد قدرتمند

قدرت افزایش یافته

قدرت و نیروی حفاری افزایش یافته و نیز چرخه کاری سریعتر را برای بهره وری بیشتر تجربه کنید.

در مقایسه با مدل قبلی، جریان پمپ هیدرولیک بهنگام حفاری 50% بهینه گردیده، گشتاور چرخشی و نیروی کششی 5-3 درصد افزایش یافته. در بیل مکانیکی  EC300 Dنیروی موتور 11% افزایش یافته با بیل های مکانیکیEC300D  و EC250Dبا نیروی حفاری و توان افزایش یافته کار کنید. با چرخه کار سریعتر و بهره وری بالاتر، این ماشین ها به شما کمک میکنند که کارتان را سریعتر انجام دهید. صرف نظر از اینکه در معدن، ساخت جاده، آماده سازی سایت کار،و یا هر کاربری دیگری مشغول بکار هستید، عملکرد بسیار بالایی را از این ماشین های قدرتمند تجربه خواهید کرد.

سازه بهتر

برای دست یابی به بالاترین دوام و قابلیت اعتماد،  بوم و بازو تقویت شده تا تنش های وارد به ماشین را بطور مساوی تقسیم و کارائی لازم در قبال توان افزایش یافته را داشته باشد.

سیستم الکترو-هیدرولیک

سیستم جدید الکترو- هیدرولیک و سوپاپ کنترل اصلی (MCV)   از فن آوری هوشمندی برای کنترل جریان هیدرولیک در زمان نیاز و کاهش افت توان درمدار هیدرولیک، بهره می برد. این امر موجب قابلیت کنترل بیشتر، چرخه کاری کوتاهتر و بهینه سازی مصرف سوخت می گردد.

قابلیت کنترل بیشتر

بدلیل داشتن سیستم هیدرولیک هوشمند، کلیه عملیات همزمانی ماشین بهتر انجام می گردد. با استفاده از این سیستم هوشمند، حرکت ماشین آرامتر و آسانتر و نیز عملکرد بلند کردن با سهولت و با هماهنگی با  بوم و بازو انجام می شود.

با ماشین ولوو در مصرف سوخت صرفه جویی کنید

اگر خواهان ماشینی کار آمد و با صرفه در مصرف سوخت هستید، دنبال آخرین پدیده های ولوو بگردید.

با فن آوری تأیید شده و پیشرفته، بیل های مکانیکی EC300D و  EC250D، 10-7 درصد در بهینه سازی مصرف سوخت در مقایسه با مدل های قبل پیشرفت داشته است. با استفاده ازماشین ولوو، تولید را افزایش بدهید، مصرف را کاهش و به سطحی جدید از کارائی برسید.

موتور فوق العاده پیشرفته D7 ولوو تقریباً با کلیه سیستم های بیل های مکانیکی ولوو یکپارچه و هماهنگ می باشد. موتور قدرتمند شش سیلندر توان بالا و مصرف سوخت کم را نشان می دهد. وقتی موتور برای مدت مشخصی غیر فعال باشد (5 دقیقه پیش فرض) برای کاهش مصرف سوخت، در صورتیکه موتور مجهز به خاموش کردن اتوماتیک (انتخابی) باشد، موتور را خاموش می کند. یک دقیقه قبل از خاموش شدن به اپراتور اطلاع داده می شود.درجه سوخت جدید روی صفحه کنترل مصرف سوخت و میانگین مصرف هر ساعت را نشان میدهد. این وسیله به شما کمک می کند که در مصرف سوخت در کارهای متفاوت نظارت داشته باشید سیستم حالت کار بی نظیر ولوو هم اکنون به حالت کار G4 برای بهینه سازی مصرف سوخت و عملکرد ماشین مجهز گردیده.

اپراتور می تواند بهترین حالت کاری را برای تطبیق با کارمورد نظر خود انتخاب کند.حالت ECO بی نظیر ولوو به تنهایی و بدون هیچ گونه تأثیرگذاری در کاهش عملکرد ماشین، در سخت ترین شرایط اثر گذار است. پمپ الکترونیکی آن دارای فن آوری کنترل است که از افت فشار و جریان جلوگیری کرده تا توان حفاری حفظ و گشتاور گردشی در حداکثر خود بماند.

میدان دید وسیع و محیط آرام کار همواره از نکات اصلی در کابین ولوو بوده است. کابین EC250D وEC300D نیز دارای این ویژگی می باشد. محیط و فضای کافی و ایمن کار، از ستون های باریک و محکم، شیشه های وسیع و صندلی قابل تنظیم اپراتور برای دسترسی آسان به کنترل کننده ها بمنظور کاهش خستگی اپراتور و افزایش بهره وری، طراحی و ساخته شده است.

ولوو میداند وقتی اپراتور آسایش و راحتی داشته باشد، خستگی کمتری را احساس و در نتیجه بازدهی بیشتری خواهد داشت. بهمین دلیل طراحی جدید کابین سری D، میدان وسیع، محیط ایمن وراحت و دسترسی آسان به کنترل کننده ها را در نظرگرفته است. برای افزایش بهره وری خود به ولوو اعتماد کنید چون همه جوانب را درنطر می گیرد.صفجه نمایش رنگی جدید LCD ماشین، اطلاعات مربوط به ماشین شامل مصرف سوخت، تناوب سرویس های دوره ای و اخطارها را نشان می دهد.صفحه وسیع و قابل تنظیم و پی گیری آسان کنترل کننده ها، موجب عملیات آسان و بهره وری بالا می باشد.اپراتور میتواند دمای مورد نظر داخل کابین را توسط سیستم کنترل هوای محیط داخل که با I-ECU یکپارچه می باشد کنترل نماید. هوای گردشی داخل کابین از طریق 14 دریچه که در فواصل و نقاط مناسب تعبیه شده اند هدایت می گردد.

دوربین دید عقب انتخابی بر روی وزنه تعادل نصب می گردد تا نقاط کور عقب ماشین را کاهش وایمنی را افزایش دهدو تصاویر برروی  I-ECU داخل کابین  منعکس می گرد.تجهیزات سرویس بکاررفته در EC250D  و EC300D به شما کمک می کند که از روز کاری خود بیشترین سود را ببرید. مهندسین ولوو این ماشین ها را بگونه ای طراحی کرده اند که سرویس و نگهداری را با دسترسی آسان به نقاط تجمیع گریس خورها و فیلترها آسان نموده است. رادیاتور، خنک کن هوا و خنک کن روغن هیدرولیک در کنار یکدیگر قرار گرفته اند تا کارائی حداکثر را بدست آورده و تمیز کاری آنان آسان باشد. سیستم به راحتی از روی زمین و تنها با باز کردن درب جانبی قابل دسترسی می باشند. یک جدا کننده آب اضافی برای جلوگیری بیشتر از وارد شدن آب و ناخالصی ها به موتور از طریق سوخت ناخالص درنظر گرفته شده است. این ویژگی موجب جداسازی هرچه بیشتر آب و افزایش ظرفیت پاکسازی گردیده و دوام قابلیت اعتماد ماشین را افزایش می دهد. جعبه تقسیم الکتریکی کاملاً آب بندی شده کلیه فیوزها ورله ها را دربرمی گیرد. این طراحی از ورود رطوبت و گرد وخاک به لوازم الکتریکی جلوگیری و آماده به کار بودن ماشین را افزایش می دهد. از روی زمین به راحتی قابل دسترسی می باشد. ولوو، گستره وسیعی از باکت های با کیفیت را برای انجام کار با مصالح متفاوت تهیه دیده است.

باکت ها از ویژگی های طراحی و ساخت عالی برای تداوم کار ساخته شده اند. باکت های ولوو سخت ترین کار را به طور موثری انجام می دهند.چکش های هیدرولیکی ولوو برای شکستن و خرد کردن سخت ترین مصالح ساخته شده اند، با توان و قدرت تخریب زیاد، از حداکثر دوام و تأثیر گذاری بهره می برید. چکش های ولوو را در فرکانس های درست تنظیم نمائید تا متناسب با نیاز شما بکار خود ادامه دهند.