پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

به تنهایی بزرگ ، در کنار هم فوق العاده

به تنهایی بزرگ ، در کنار هم فوق العاده

ترکیب EC950 ، A60 ولوو خروجی را به حداکثر می رساند . بخودی خود ، EC950E و A60H به ترتیب بزرگترین بیل و کمرشکن ولوو می باشد و می توان انتظار داشت که بهره وری استاندارد جهانی را ارائه دهد. ترکیب این دو با یکدیگر شکست ناپذیر می شود. 

بیل EC950E ولوو رقابتی بودن خود را در وزن 90 تن ثابت کرده است . به همین ترتیب ،  A60H جدید 60 تن ولوو ، بزرگترین کمرشکن جهان ، جدید ترین استانداردهای بهره وری را برای معادن ، معادن باز و عملیات های زمینی ایجاد می کند. در حالی که هر دو دستگاه بطور انحصاری عملکرد پیشرفته ای را ارائه می دهند ، زمانی که با هم هماهنگ می شوند ، مشتریان می توانند مزایای بهره وری بی سابقه ای که این واحد ها ارائه می دهند را تجربه می کنند.

Carl Slotte رئیس فروش منطقه ای EMEA ، Volvo ce می گوید : " EC950E و A60H برای برنامه های استخراج معادن و زیر ساخت های بزرگ و یا پروژه های زمینی ، شرکای خوبی برای هم هستند. هنگامی که با هم کار میکنند ، می توانند مقدار بیشتری از مواد را سریعتر و کار آمد تر از هر ترکیب دیگر از ماشین های Volvo  جابجا کنند.

Slotte  یادآور می شود : " این دستگاه های با بهره وری بالا ، مشتریان را قادر می سازد تا با ماشین های کمتری کار کنند ، با یک ناوگان کوچکتر، مشتریان می توانند راندمان کارایی بیشتری را بدست آوردند ، به ویژه در مورد مدیریت معدن یا تخصیص تجهیزات در پروژه های بزرگ ."

قدرتمند و با دوام

این ماشین با موتور  446 kW (606 hp) ، D16 ولوو تجهیز شده است و از تکنولوژی های پیشرفته ای که یک دهه تجربه برای اطمینان از کارایی بسیار بالایی پشت آن است ، استفاده شده است. به لطف قدرت و گشتاور موتور که با سیستم الکترو هیدرولیک جدید همراه است ، مدت چرخه به حداقل رسیده است . طراحی سنگین EC950E  تضمین می کند که کار سریع و بدون تاخیر انجام می شود . با اجزا محافظت شده ، شامل بوم  و بازوی قدرتمند ، فریم قوی ، این ماشین می تواند با طول عمر بالا و بدون  وقفه مورد استفاده قرار بگیرد.

بزرگترین کمر شکن

 A60H ولوو دارای نوآوری جدید ولوو است .  A60H  با موتور 16 لیتری ولوو تجهیز شده است و نه تنها 495 Kw و 3,200 Nm گشتاور را ارائه می دهد بلکه دارای راندمان سوختی عالی می باشد.تعدادی از ویژگی های ایمنی مانند دید بهتر و نورپردازی کار آمد ، باعث می شود اپراتور و مردم در اطراف دستگاه ایمن نگه داشته شوند .- بدون توجه به شرایط محیطی.

ترکیب کامل

Slotte  می گوید : " با EC950E و A60H ، مشتریان می توانند اطمینان داشته باشند که بهترین هزینه در هر ساعت یا بهترین هزینه در هر تن را برای عملیات خود دریافت می کنند ."

" EC950E و A60H یک سرمایه گذاری ارزشمند است . با افزایش بهره وری با استفاده از ماشین آلات کمتر و نیروی انسانی کم ، مشتریان به بازده عالی و سریع دست می یابند ."