پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

قدرتمندترین موتور دریایی ولوو پنتا

قدرتمندترین موتور دریایی ولوو پنتا

ولوو پنتا موتور 13 لیتری 1000 اسب بخار تولید می کند . صاحبان قایق های بزرگ می توانند از ویژگی های استثنایی برای عملکرد بهتر و تجربه ی جهانی خود در آب بهره مند شوند. 

موتور D13-1000 ولوو پنتا برای اولین بار در بازار با قدرت 1000 اسب بخار حرکت می کند که عملکرد ، دوام و راحتی بیشتر از همیشه را فراهم میکند. موتور داخلی و معادل آن

 ips(Inboard Performance System)  ولوو پنتا  D13-IPS1350برای مشتریانی که قایق های الکتریکی با ظرفیت 120ft دارند ، طراحی شده است.

Johan Wästeräng ، قائم مقام مدیر محصول در بخش تفریحی دریایی ولوو پنتا می گوید :" این بسیار برای ما هیجان انگیز است که قدرتمندترین موتور خود تاکنون را تولید کردیم ."  این یک محصول برجسته برای محدوده موتورهای دریایی است و این یک قدم بزرگ در بازار بزرگ قایق ها برای ماست . ما زمان زیادی را برای گفتگو با مشتریان برای آنچه که می خواهند صرف کردیم و طراحی موتور ها و ips های خود را بهبود دادیم ، بنابراین ما میتوانیم  تجربیات منحصر به فردی را با محصولات استثنایی که برای کشتی های جهانی ایده آل است ، ارائه دهیم.

بهبود عملکرد

ولوو پنتا به عنوان یک علامت از تعهد خود به صنعت گردشگری دریایی ، یک طراحی مجدد کلی از مدل موتور 13 لیتری خود انجام داده و یک محصول جدید برجسته را ارائه می دهد. مشتریان قادر خواهند بود مزایایی را بدست آورند مانند : پیستون های جدید ، انژکتورهای بسیار کارامد و سیستم خنک کننده بهبود یافته که تمامی اینها باعث شده است تا 11 درصد قدرت بیشتری نسبت به موتورهای قبلی تولید کند. نسبت قدرت به وزن بهینه و گشتاور عالی پایین D13-1000 قدرت باورنکردنی بر تقاضا را فراهم می کند . با این موتور جدید ، ولوو پنتا صاحبان قایق را قادر می سازد تا بیشتر و سریعتر از همیشه پیش بروند . Wästeräng  می گوید : برتری مهندسی و توجه به جزئیات تیم طراحی ما به این معنی است که ما یک موتور با کارایی بالا ، راحتی و قابلیت اطمینان ایجاد کردیم ." هدف ما این است که به صاحبان قایق ها کمک کنیم تا رویاهای خود را تحقق ببخشند و از ماجراجویی لذت ببرند ، به این معنی که با سرعت بالا سرگرم شوند. اینها همه بخشی از فلسفه ی قایقرانی ماست.

انتخاب نهایی برای قایق های بزرگ

ولوو پنتا  D13-IPS1350یک پکیجی است که با موتور جدید d13 و ips بهینه شده مطابقت دارد. موتوری 1000 اسب بخاری که D13-IPS1350 نامیده شده است قدرتی معادل موتور1350 اسب بخار که با درایو ips مطابقت دارد را فراهم می کند.

به عنوان یک پکیج کامل ، ips جدید تمام منافع سنتی سیستمی در ارائه یک پیوند یکپارچه از سکان تا پروانه با چنگ زنی برتر در آب را فراهم می کند.هنگامی که با یک موتور شفت داخلی سنتی مقایسه می شود ، ips ولوو پنتا یک محدوده ی طولانی تر ، سرعت بالا ، کاهش مصرف سوخت ، کاهش انتشار گازهای گلخانه ای ، کاهش لرزش و سطح سر و صدای داخلی پایین تری را فراهم می کند. این پیکربندی همچنین فضای خالی بیشتری را در قایق ایجاد می کند. درایو ips بهینه شده برای مطابقت با موتور جدید ساخته شده است . پکیج D13-IPS1350 در نصب دو ، سه و چهارگانه در دسترس است . بعد از اینها قدرتی معادل 5400 اسب بخار فراهم می شود  ویژگی های بهبود یافته درایو ips جدید نیز می تواند بر روی واحد های موجود ips نصب شود.

 Björn Rönnvall ، مدیر محصول بخش تفریحی دریایی ولوو پنتا می گوید :" درایو ips ارتقا یافته است تا بتواند عملکرد اضافی موتور جدید d13 را مدیریت کند ."  ما دریافتیم که برای پایایی بیشتر قایق های بزرگی که کاپیتان می خواهد هر زمانی مالک قایق بخواهد کروز کند که در نتیجه استفاده بالا می رود ، تقاضا وجود دارد . افزایش گشتاور low-end سبب می شود که مانور بیشتری در سرعت های پایین انجام شود و با پیکره بندی جمع و جور به این معنی است که اتاقهای بیشتری را برای صاحبان آن فراهم کند.

 Rönnvallمی گوید : " 36 % سوخت اقتصادی بهتر به این معنی است که بسته ی ips  ما دارای محدوده ی کروز بیشتری نسبت به یک موتور داخلی معمولی است . ما در حال کار با سازندگان قایق هستیم و می خواهیم در بازار بزرگ قایقرانی سهم بیشتری داشته باشیم ، بنابراین فرصتی برای امکانات بیشتر برای مشتریان در آینده می بینیم .