پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

seven marine

seven marine

ولوو پنتا توافق نامه ای را امضا کرد که تولید کننده ی اصلی نوآوری موتور outboard  ، seven marine  شود که به شرکت سوئدی اجازه می دهد تا محدوده ی وسیعی از سیستم های پیشرفته خود را گسترش دهد. 

 Björn Ingemanson  رئیس ولوو پنتا می گوید :" ولوو پنتا با این مالکیت ، وارد بخش موتور outboard می شود .  با seven marine  ، ما در یک سفر برای گسترش دامنه ی عرضه محصولات به مشتریان خود و سرمایه گذاری بر رشد یک پلت فرم و شکل دادن به آینده ی صنعت outboard هستیم " . این دستاورد پلتفرم فناوری ولوو را گسترش داده و بدون در نظر گرفتن منبع انرژی راه حلی ارائه می دهد که قدرت مورد نظر را در آب تامین میکند . seven marine قادر خواهد بود تا تکنولوژی نوآورانه پیشرفته ی خود را توسعه داده و برای برآورده ساختن نیازهای بالاتری از مشتریان بالقوه و منحصر به فرد خود اقدام نماید. این دستاورد اثر خود را در بازار دریایی قوی تر می کند. Ron Huibers رئیس ولوو پنتا آمریکا می گوید :" این یک گام بسیار جالب برای ولوو پنتا می باشد ". ما قدرت دو شرکت بسیار نوآورانه را باهم ترکیب می کنیم تا محدوده ی موتورهای بی نظیری را برای بخش بنزینی ارائه دهیم . ما نه تنها با یک راه حل بسیار جذاب outboard به بازار می آییم بلکه مزایای شبکه خدماتی جهانی را به طیف وسیعی از مشتریان ارائه خواهیم داد.

نوآوری در سطح جهانی

seven marine  واقع در Milwaukee ، Wisconsin آمریکا ، در سال 2010 توسط یک تیم  متخصص با تجربه ی سالیان زیاد در فن آوری دریایی تاسیس شد.

seven marine  با یک رکورد ثابت در ارائه outboard  های بنزینی با کارایی بالا برای بازار قایق تفریحی موتور عقب ،  قدرتمند ترین مدل های outboard  در جهان را تولید می کند که با 557 و 627  اسب بخار حرکت می کند . ولوو پنتا بیش از 110 سال تجربه به عنوان رهبر بازار موتور و سیستم های نیرو محرکه دارد و تاریخچه ای از نوآوری به صنعت دریایی مثل Aquamatic Sterndrive, Volvo Penta IPS, and Forward Drive را ارائه میدهد.

فلسفه ی قایقرانی آسان شرکت این است که قایقرانی آسان ، لذت بخش و سرگرم کننده را به مشتری ارائه دهد. Volvo penta  با مجموعه محصولات فعلی خود ، یکی از گسترده ترین محدوده دیزل های دریایی و موتورهای بنزینی را در صنعت اراده میدهد.

چشم انداز مشترک

تکنولوژی اتوموتیو یک جنبه مشترک بین محدوده ی موتورهای بنزینی ولوو پنتا و موتورهای outboard  ، seven marine  است. رویکرد seven marine بررسی تکنیک های جدید و معماری طراحی به عنوان یک گزینه ی کلیدی پشت تصمیمات ولوو پنتا برای تبدیل شدن به مالک اصلی seven marine  می باشد . با این دستاورد ، دو شرکت با هم همکاری خواهند کرد تا به توسعه محصولات seven marine  ادامه دهند ، که نه تنها توانایی فن آوری موجود شرکت را تقویت  می کند بلکه سبب پایداری در ذهن میشود .

 Björn Ingemansonرئیس ولوو پنتا می گوید : " مفهوم seven marine  نشان دهنده ی استراتژی موفقی است که در پیگیری فن آوری اتوموتیو داشتیم ". همانطور که ما در فن آوری دیزل و موتور بنزینی رهبر هستیم ، seven marine  بازار خود را برای پیشرفته ترین outboard  ها هدایت می کند. وی افزود : ما یک چشم انداز مشترک برای آینده داریم و این قرارداد یک بستر ایده آل برای رشد و هماهنگی فراهم می کند، که ما را در پیشبرد پیشرفت عملکردی و پایداری در سطح جهانی برای بخش های outboard موتور پیشرفت خواهیم کرد .

Seven marine  به عنوان یک واحد مستقل عمل می کند که نام تجاری ، خط تولید و ساختار سازمانی اش را حفظ می کند.  Ron Huibers رئیس ولوو پنتای امریکا ، رئیس هیئت مدیره seven marine  خواهد شد و Rick Davis به عنوان مدیر عامل باقی خواهد ماند.

با این رویکرد ، seven marine  از قدرت و ثبات بخشی از یک سازمان بزرگتر و بین المللی برخوردار خواهد شد درحالی که هنوز روحیه ی کارآفرینی خود را حفظ می کند. Rick Davis مدیر عامل seven marine  می گوید : " این یک پیشرفت بزرگ برای ماست. به عنوان یک شرکت جوان ، ما برای یک تغییر اساسی در تجربه ی outboard  در کوتاه مدت رو به جلو حرکت کردیم و در همکاری با Volvo  ، ما برای حمایت از پیشرفت های تکنولوژیکی و نوآوری به بهبود تجربه مشتری ادامه خواهیم داد". این توافقنامه به شرایط بستگی دارد و انتظار می رود که در آینده ی نزدیک نیز باقی بماند.