پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

اولین ، بهترین ، بیشترین – 75 هزارمین دامپتراک کمرشکن

اولین ، بهترین ، بیشترین – 75 هزارمین دامپتراک کمرشکن

با وجود نیمی از تمام دامپتراک های کمرشکن که برند ولوو تحویل داده است ، این شرکت یک نشان خاص دیگر را به نمایش گذاشته است – تولید 75 هزارمین دامپتراک .

با گذشت بیش از نیم قرن از اختراع این مفهوم ، ولوو کانستراکشن اکوییپمنت تولید 75 هزارمین دامپتراک کمرشکن خود را جشن می گیرد. با تولید بیش از نیمی از دامپتراک های کمرشکن که تاکنون ساخته شده است ، 50 هزار دامپتراک ولوو هنوز هم بطور منظم در سراسر جهان استفاده می شود. 75 هزارمین ماشین ، یکی از مدل های نسل جدید تعلیق کامل (fs) AG45  در اواخر ژوئن از خط تولیدی که اولین ماشین به نام DDR631 یا  ‘Gravel Charlie’در  Braåsسوئد ساخته شده است ، خارج شد. اگرچه دامپتراک های ولوو را در سراسر جهان می توان یافت ولی 75 هزارمین ماشین تقریبا محلی می ماند و به مشتری های نروژی Leonhard Nilsen & Sønner AS منتقل می شود.

جای تعجبی نیست که چرا ولوو کانستراکشن بیشتر از تمامی رقبای خود دامپتراک می سازد. در طول 51 سال گذشته ، بزرگتر و کامل تر شده است . اولین ماشین با ظرفیت 15 تن در سال 1966 ساخته شده است که با بدنه A60H متناسب است.

 بیش از نیم دهه تجربه برای ساخته شدن هر ماشین ولوو زمان گذاشته شده است. فناوری بالا ، پایداری بهتر و ارتفاع کف ماشین از زمین بیشتری را ارائه می دهد.فرمان هیدرومکانیکی ثبات سرعت بالاتر را ارائه میدهد ، درحالی که قفل دیفرانسیل 100 % است و سوئیچ اتوماتیک بین حرکت های 6X6  و 6X4 نه تنها در هر شرایطی قدرتمند است بلکه با این کار حداقل هزینه و بهره وری سوخت بیشتر را به همراه دارد. 

Esbjörn Fritzell ، معاون ریاست ولوو تراک می گوید :" بدون شک ما بهترین محصول را داریم ".

این حقیقت که بسیاری از خودروهای ماه هنوز در سراسر جهان کار می کنند ، نشان دهنده ی سودمندی و دوام آن است.

در حالی که تنها زمان اندکی طول می کشد تا جهان مزایای دامپتراک ها کمرشکن را درک کند ، ماشین هایی درخواست شده است که مانند قبل نیست که به عنوان ماشین آلات تولیدی درمعادن و در همه نوع پروژه های زیر بنایی کار میکند.که این راه را برای ماشین آلات بزرگتری مانند ماشین جدید در کلاس 41 تن که سایز ماشین های 75 هزارم ، A45G است ، باز میکند.ولوو کانستراکشن A60H  بزرگترین در بازار است و  40 % بالاتر از بزرگترین دستگاه VOLVO قبل از آن A40G کار می کند .

Håkan Ask ، رهبر پلت فرم کسب و کار کامیون ها در ولوو کانستراکشن می گوید: " شرکت های زیادی نیستند که بتوانند بگویند که هنوز بعد از گذشت نیم قرن از مفهوم اختراع شده همچنان در بازار پیشرو هستند ". با ساخت 75 هزار دستگاه ما همچنان راه را نشان میدهیم و ماشین هایی با  کارایی و بهره وری سوخت بیشتر میسازیم.