پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

بخش سوم کمپین " ساختن فردا " : انرژی تجدید پذیر

بخش سوم کمپین

سومین قسمت کمپین "ساختن فردا " VOLVO CE  ، این بار در پروژه ی بادی در جنوب آفریقا می باشد که نشان می دهد چگونه جهان جای بهتری برای زندگی می شود.

علیرغم منابع طبیعی فراوان ، زغال سنگ به تنهایی انرژی لازم برای تامین برق آفرقای جنوبی را در دراز مدت فراهم نمی کند. بدین منظور ، یک برنامه دولتی جدید معرفی شده است که از شرایط آب و هوایی ایده آل استفاده می کند در حالی که توسعه اقتصادی –اجتماعی را یکپارچه می کند.

مزرعه بادی kouga در خط ساحلی کاپ شرقی ، یکی از طرح های این برنامه در نظر گرفته شده است. نمایش قدرتمندی از قدرت باد که پیش بینی می شود تا سال 2021 دوبرابر شود ، انرژی تجدید پذیر تمرکز قسمت سوم کمپین " ساختن فردا "   VOLVO CE می باشد. انرژی باد یک منبع نامحدود انرژی پاک است و برای اولین بار در سال 2016 انرژی های تجدید پذیر تبدیل به بزرگترین منبع انرژی در جهان شده است که از زغال سنگ عبور میکند. علاوه بر این ، به لطف ترکیبی از پیشرفت های تکنولوژی و پشتیانی بین المللی دولت ، انرژی باد در رشد جهانی رشد چشمگیری داشته است. در بندر کاپای شرقی آفریقای جنوبی و نزدیک به 70 کیلومتری جنوب غربی " شهر بادی " که به عنوان پورت الیزابت شناخته می شود ، ساخت و ساز مزرعه بادی KOUGA در سال 2013  آغاز شد.

این پروژه در مارس 2015 زمانی که توربین های غول پیکر آنلاین شد به شبکه ی ملی افزوده شد. با هدف ملی بلند پروازانه تولید 18800  مگاوات از منابع تجدید پذیز تا 2030 ، مزرعه بادی KOUGA به عنوان بخشی از برنامه تدارکاتی تولید کننده انرژی مستقل انرژی تجدید پذیر (REIPPPP)در پاسخ به نیاز انرژی طولانی مدت آفریقای جنوبی می باشد.

قبل از مونتاژ توربین ، هفته ها برای کارهای ساختاری و توانمند شازی براطمینان از پایه های ثابت و دسترسی آسان صرف شده است.

در حال حاضر 32 توربین ، تولید انرژی باد حدود 300 میلیون کیلووات ساعت انرژی برق تمیز در سال تولید می کند که کاهش 270000 تن گازهای گلخانه ای را به همراه دارد.

سرمایه گذاری در آینده

مزرعه باد kouga نه تنها برای سهم خود در بخش تجدید پذیر بلکه همچنین به دلیل تاثیرات آند در جامعه محلی ، خاص و ویژه است.

جامعه ای که در اطراف مزرعه باد زندگی می کنند ، به لطف دستورالعمل های REIPPPP است که 26% از آن هستند.

در نتیجه ، تاکنون سود حاصل از مزرعه باد برای تامین برق مدارس با کامپیوترها ، ساخت امکانات ورزشی و توسعه کلینیک ها استفاده شده است. همچنین ، در طول مرحله ساخت و ساز سرمایه گذاری ، مدیران پروژه ، کارگران محلی را برای کمک به توسعه مهارت های خود به کار گرفته اند.

Mats Bredborg ، مدیر کل مدیریت برند Volvo ce  می گوید : " ما تصمیم گرفتیم که به kouga بیاییم چون می خواستیم یک پروژه ای را نشان دهیم که نشان دهد چگونه صنعت ما جهان را جایگاه بهتری می کند". این نشان می دهد که چگونه انتقال به انرژی تجدید پذیر می تواند کسب و کار را تقویت کند در عین حال جامعه محلی را به فردای سبزتر ، روشن تر و پایدارتر تبدیل کند.