پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

چشم انداز تولید آینده در نمایشگاه ELMIA WOOD

چشم انداز تولید آینده در نمایشگاه ELMIA WOOD

در نمایشگاه بین المللی چوب های جنگلی ELMIA WOOD در سوئد ، ولوو کانستراکشن ، ولوو پنتا و ولوو تراک تمام توان خود را بکار برده اند تا ماشین های همه کاره در صنعت جنگل برای مشتریان عرضه نمایند.

با دسترسی به تولیدات ایده آل و با کیفیت ، مشتریان می توانند از راه حل هایی مطمئن برای نیازهای کاری خود در صنایع چوب بهره ببرند . بازدید کنندگان از نمایشگاه ELMIA WOOD که از مورخ 7-10 ژوئن دایر است ، شاهد گستره وسیعی از تجهیزات و خدمات ، موتورها و ماشین های حمل و نقل از ولوو پنتا ، ولوو کانستراکشن و ولوو تراک خواهند بود.

نمایشگاه ELMIA WOOD سوئد ، بزرگترین نمایشگاه صنعت چوب جنگل در دنیا ، هر 4 سال یک بار برای نشان دادن تحولات و نوآوری های این صنعت بر پا می شود. گروه ولوو در این نمایشگاه دارای محوطه ای اختصاصی به مساحت 1200 متر مربع که بیشترین سهم را در نمایشگاه اشغال می کند ، به بازدید کنندگاه از همه ی بخش های صنعتی چوب های جنگلی که به دنبال بهترین ها می باشند ، خوش آمد و استقبال می نماید.

ولو کانستراکشن : حرکت به جلو

ولوو کانستراکشن گستره وسیعی از محصولات حفاری ، راهسازی ، ساختمان سازی ، چوب الوار و ماشین های مخصوص محوطه های الواری را به نمایش می گذارد. دارای تولیدات و ماشین های مخصوص صنایع چوب جنگلی شامل ، لودرL180 High-Lift که توانایی فوق العاده ای در افزایش بهره وری دارد و دارای (TP) linkage انحصاری ولوو می باشد که بازوهای لودر را بصورت پارالل در تمامی طول ، بالابری نگه میدارد و در نتیجه ثبات و پایداری چشم گیری در بارگیری از خود نشان می دهد.

ولوو کانستراکشن هم چنین لودر های  L120Hو  L150H و بیل مکانیکی  ECR235EL و مینی بیل ECR88D را به نمایش می گذارد.

آقای David Alström رئیس فروش ولوو کانستراکشن اروپا می گوید : " ما پیشرو فروش محصولات در خیلی از صنایع مرتبط با صنعت چوب به دلیل هوشمندی بکار رفته و راه حل های ارائه شده در این محصولات همانند TP-linkage و انبار کردن و پشته سازی مرتفع توسط لودرهایمان میباشیم ".

در ولوو کانستراکشن با توجه به افزایش روز افزون نزدیکی مشخصات ماشین های تولیدی در دنیا ، فهمیده ایم که خدمات کارایی در سوخت و کاستن از هزینه  کلی عملیات ماشین برای مشتری نقطه قوتی خواهد بود . گروه ولوو طی سالیان گذشته نوآوری های متنوع و متعددی را در جهت کارایی و ایمنی مرتبط با مشتریان صنعت چوب جنگل به انجام رسانده و تا دهه های آینده نیز ادامه خواهد داشت.

ولوو پنتا : با قدرت به جلو

ولوو پنتا گستره وسیعی از موتورها را که در صنایع ماشینی ، کشاورزی ، حمل ونقل ، کارخانه های چوب بری ، آماده سازی زمین و پخش مالچ مورد استفاده دارند ، تولید می نماید. کارایی سوخت ، عملکرد عالی و تحمل پذیری بار ، نصب آسان از جمله مزایی است که مشتریان صنعت چوب جنگل از آن بهره مند می شوند. ولوو پنتا موتورهایی راکه نیاز امروز و فردای مشتریان را برطرف می کند ، از جمله مدل IV D16 را که قدرتی فوق العاده دارد و ایده آل برای کار در کاربریهای صنعت چوب است ، به نمایش می گذارد. این شرکت هم چنین موتور جدیدی از نوع مورد استفاده در اتحادیه اروپا Stage V را عرضه می نماید.

با نگاهی به آینده ، موتورهای جدید Stage V از قوانین و مقررات آینده EU در مورد آلایندگی پیروی می نماید ، نصب و نگهداری آن آسان و نیاز آتی مشتریان را برآورد می نماید.

ولوو تراک حمل و نقل کارامد

ولوو تراک گستره ای از کامیون ها و دامپ تراک هایی که حمل و نقل موثری در الوار ها دارند ، تولید می کند . مشخصه های برجسته این تولیدات عبارتند از : فرمان دینامیک ولوو که فشار و استرس را از شانه ها و گردن راننده دور می کند ، کنترل و ثبات پایداری را فراهم می نماید، جعبه دنده جدید  I-Shift که حرکت از سکون با بار سنگین را بسیار آسانتر نموده است.

علاوه بر آن ، محورهای بلند شونده از زمین موجب صرفه جویی در سوخت و بهتر شدن قدرت مانور هنگام حرکت بدون بار می گردد ، ترمزهای قوی و منبسط از قیچی کردن تریلر در سرازیری و جاده های لغزنده جلوگیری می کند.

آقای  Johan Selvén مدیر فروش در ولوو تراک سوئد می گوید : " ولوو تراک نوآوری هایی به نمایشگاه Elmia Wood آورده است که نقش مهمی در حمل و نقل الوارها در آینده ، بازی خواهد کرد ، همانطور که اخیرا اعلام گردید حداکثر وزن غیر خالصی معادل 74 تن را به انجام رسانده ایم ".

نوآوری های فنی شرکت برای فراهم کردن بهترین عملکرد جهت کمک به مشتریان در برآورد نیازهای کاری آنان در بخش صنعت چوب جنگل و اینکه آنان را قادر می سازد تا کسب و کار و تجارت مفیدی را دنبال کنند . پیدا کردن راه حل های مطمئن و پایدار در ارتباط با مسائل زیست محیطی نیز فاکتور بسیار مهم و با ارزشی در ولوو تراک می باشد که همزمان صرفه جوئی در سوخت و کاستن از آلاینده ها را بهمراه دارد.

شرکت ، کامیون حمل الوار  FH16و کامیون حمل خرده چوب FH را در نمایشگاه به معرض نمایش خواهد گذاشت .

ولوو کانستراکشن ، ولوو پنتا و ولوو تراک  ، مشترکا در غرفه 1065   در نمایشگاه Elmia Wood حضور دارند.