پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

تمرکز نشست نوآوران ولوو گروپ بر حمل و نقل در شهرهای هوشمند آینده

تمرکز نشست نوآوران ولوو گروپ بر حمل و نقل در شهرهای هوشمند آینده

ولوو گروپ 16 مه 2017 میزبان نشست سالانه نوآوری با تمرکز بر شهرهای هوشمند – زیرساخت و حمل و نقل آینده در لندن خواهد بود و این رویداد افراد برجسته ای از دولت ، سیستم حمل و نقل بزرگ ، تولید و صنعت را کنارهم جمع می کند تا نقش نوآوری در حمل و نقل تجاری شامل اتوماسیون و الکتروموبیلیتی و ارتباطات را که در شهرهای آینده نقش دارند بررسی کنند ، که این نشست توسط خبرنگار خمل ونقل BBC اداره میشود.ولوو گروپ 16 مه 2017 میزبان نشست سالانه نوآوری با تمرکز بر شهرهای هوشمند – زیرساخت و حمل و نقل آینده در لندن خواهد بود و این رویداد افراد برجسته ای از دولت ، سیستم حمل و نقل بزرگ ، تولید و صنعت را کنارهم جمع می کند تا نقش نوآوری در حمل و نقل تجاری شامل اتوماسیون و الکتروموبیلیتی و ارتباطات را که در شهرهای آینده نقش دارند بررسی کنند ، که این نشست توسط خبرنگار خمل ونقل BBC اداره میشود.

 

رویداد لندن در یک سری از نشست هایی که در طول سال 2017 در سراسر جهان از جمله بروکسل و پکن برگزار میشود ، اولین است. اجلاس نوآوری برای پیشبرد  بحث و معرفی تفکر جدید در مورد مسائل جاری از جمله کیفیت و آلودگی هوا ، تراکم و سلامتی و ایمنی جاده ها طراحی شده است .

سخنرانان این مراسم Matthew Hudson ، رئیس فناوری و استراتژی داده ها در حمل و نقل لندن و Terri Wills ، مدیر عامل شورای ساختمان سازی سبز جهانی و Lars Stenqvist مدیر ارشد فناوری ولوو گروپ می باشند .

ولوو گروپ برخی از آخرین نوآوری های خود در تحقیق و توسعه شامل اتوبوس های شهری کاملا برقی ، کامیون زباله اتوماتیک و مینی بیل تمام برقی خود را ارائه می دهد .

Lars Stenqvist مدیر ارشد فناوری ولوو گروپ می گوید : " مسائلی چون کیفیت هوا و ایمنی جاده ، چه به لحاظ سیاسی و چه به لحاظ اجتماعی بویژه در شهرهای پر جمعیت مانند لندن بطور برجسته ای مطرح می شود. "

" ما معتقد هستیم نوآوری در تکنولوژی ، شامل اتوماسیون ، الکتروموبیلیتی و ارتباطات ، پتانسیل قابل توجهی برای رسیدگی به این مسائل دارد . برای این که این اتفاق بیفتد مهم است که بحث روبه جلو نگه داشته شود ، و تغییراتی ایجاد شود که سبب شود مردم ایمن تر ، سالم تر شوند و تاثیر حمل و نقل بر محیط زیست کاهش یابد".

این نشست افراد تاثیر گذار ، تصمیم گیرندگان و سازمان هایی که می تواند بر این نوع تغییرات مثبت در انگلستان تاثیر گذار باشند را کنارهم جمع می کند ، در حالی که همه ما در تلاش برای پیدا کردن پاسخ به چالش های کلیدی حمل و نقل آینده هستیم.