پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

ولوو پنتا اولین موتورهای خود که در هند تولید شده است را می بیند.

ولوو پنتا اولین موتورهای خود که در هند تولید شده است را می بیند.

ولوو پنتا موتورهای خود را برای اولین بار در هند تولید کرده است که یک خط تولید جدید در کارخانه مختص به موتورهای VE  می باشد. این شرکت هم اکنون می تواند به مشتریان هندی خود ، موتور های صنعتی مورد استفاده در تجهیزات کارگاهی که در هند ساخته می شود را ارائه دهد.

بعد از افتتاح خط تولید منحصر به فرد محصولات ولوو پنتا که قسمت پایه آن در Pithampur در ناحیه Madhya Pradesh است، هم اکنون مشتریان می توانند موتورهای 5 و 8 لیتری را که در هند تولید شده است ، تحویل بگیرند .

جوناس نیلسون ، سرپرست ولوو پنتا در هند می گوید : " این یک زمان مهم برای ماست ". " اگرچه ما موتورها و محصولات خود را برای دو دهه  به هند عرضه کردیم ، اما برای اولین بار در هند تولید و به مشتریان تحویل داده می شود ، که این یک پله ترقی و پیشرفت است . ما برای ارائه هر آنچه که بازار نیاز دارد – برای مشتریان هندی ، موتور های با کیفیت بالا که در هند ساخته می شود – آماده هستیم .

یکی از اولین مشتریانی که موتورهای جدید را تحویل گرفته است TIL می باشد ، که یک تولید کننده جرثقیل چرخ دار در کلکته است . پیناکی نیوگی ، رئیس تولید و مهندسی TIL  می گوید : " TIL از یک رابطه پایدار با ولوو پنتا – که بر پایه اعتماد ، کیفیت و عملکرد است – خشنود است .

موتورهای ولوو پنتا ، با طراحی جمع و جور خود که با گشتاور بالا در دور پایین تولید شده اند ، کارایی سوخت ماشین های ما را افزایش می دهد . موتورها برای انطباق مرحله آینده تولید گازهای گلخانه ای آماده می باشد. خدمات پس از فروش نیز بسیار عالی است ، تضمین در دسترس بودن سریع قطعات یدکی و برنامه ی تعمیر و نگهداری پیشگیرانه که خرابی دستگاه را به حداقل می رساند.

آماده برای رشد بازار

کارخانه موتور ,VE (VEPT) ، در سال 2013 بوسیله VE Commercial Vehicles به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک بین Volvo Group و Eicher Motors تاسیس شد. خط تولید محصولات منحصراً برای موتورهای ولوو پنتا ایجاد شد. موتورهای 5 و 8 لیتری که با استاندارد Bharat Stage III  گازهای گلخانه ای تائید شد.

هر دو سری می تواند برای کاربردهای مختلفی چون تجهیزات ساخت و ساز ، ماشین آلات کشاورزی و جنگلداری ، دستگاه های سنگ شکن ، پمپ ها و جرثقیل استفاده شود .

جورجیو پریس ، سرپرست بخش صنعتی ولوو پنتا می گوید : " مشتریان OEM  هندی میتوانند از کیفیت بالا و تکنولوژی پیشرفته محصولات ما برای تعداد بیشتری از کاربردها استفاده کنند". " ما ارائه پشتیبانی جهانی فراهم کرده ایم که OEM  ها میتوانند از تولید و تجارت هم در بازارهای داخلی و هم صادرات مطمئن باشند".

نگاه به آینده

استانداردهای تولید گازهای گلخانه ای برای موتورهای مورد استفاده در تجهیزات کارگاهی در هند کمتر سختگیرانه است نسبت به اروپا و شمال امریکا ، برای همین دولت هند بر آن است که در آینده ای نزدیک کنترل قانونی سخت تری را اعلام کند.

پریس اضافه کرد : " به عنوان یک شرکت جهانی ، در حال حاضر ما موتور ها و محصولاتمان را با سطوح بالا در دقت و نظارت در میزان انتشار آلاینده داریم و ما قادر به معرفی فن آوری ها برای بازار هند هر زمان که استاندارد های جدید معرفی شود هستیم".

" وجوه مشترک پلتفورم های رنج های مختلف موتور ما به این معنی است که پیشنهاد ما برای استفاده آینده مقیاس پذیر است.

ما میتوانیم هر چه را که مشتریان می خواهند ، هر زمان که به محصولات ما نیاز دارند تحویل دهیم.

استراتژی جهانی

استراتژی جهانی ولوو پنتا شامل افزایش محصولات در مکان های مختلف برای بیشتر نزدیک شدن به مشتریان در مناطق مختلف می باشد . گسترش محصولات در کشور آسیایی مشوق شرکت های ملی و بین اللمللی برای تولید در کشور است که سبب استفاده از مهارت های محلی و افزایش اشتغال است.

پیتر هرتینگ ، معاون ارشد ولوو می گوید : " مزایای لجستیکی را که در بازارهای دیگر دیده ایم هم اکنون می توان در هند یافت". فرایندهای ساده ی برنامه ریزی و تحویل ، مشتریان ما را قادر می سازد که افزایش فروش در بازار روبه رشد داشته باشند ، در حالی که بهره وری عملیاتی حفظ می شود . این یک موقعیت برد- برد است .