پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

کالمار ولوو پنتا را برای stage v انتخاب می کند

کالمار ولوو پنتا را برای stage v  انتخاب می کند

کالمار ، یکی از تولید کنندگان تجهیزات سنگین پیشرو در جهان ، ولوو پنتا را برای عرضه راه حل های جدید stage v برای طیف وسیعی از ماشین آلات خود در اروپا انتخاب کرده است. 

ولوو پنتا راه حل های stage v را برای مدل های جدید اروپایی که کالمار تولید میکند ، عرضه می کند. مقررات جدید انتشار قرار است در 2019 در اتحادیه اروپا اجرا شود ، در حال حاضر OEM ها برای چگونگی تغییر در خط تولید خود برنامه ریزی می کنند. کالمار ماشین تولید می کند و خدمات پشتیبانی را برای حمل و نقل محموله در بنادر ، پایانه و مراکز توزیع و صنایع سنگین ارائه  می دهد . درو هیزل ، مدیر منابع انتقال قدرت جهانی در کالمار می گوید : stage v یک چالش برای تولید کنندگان است . با میزان انتشار آلاینده های قبلی ، امریکا و اروپا کم و بیش مانند هم مانده اند ، بنابراین برای ایجاد تغییر کاملاً تلاش می کنند. قوانین حمل و نقل در این زمان بسیار سخت گیرانه خواهد شد و یک دوره ی کوتاه برای منابع موتور وجود دارد ، اما ما با ترکیب های مختلف همراه با ولوو پنتا کار کردیم .

پیشرو صنعت :

کالمار طیف وسیعی از روش های حمل محموله در بنادر شامل شاتل بندری ، کشنده های بندری ، جرثقیل بندری ، جرثقیل تخلیه کشتی ، ریچ استکر (reach-stacker) و لیفتراک را فراهم میکند.

کالمار برای سالیان زیادی یکی از بزرگترین مشتریان OEM  صنعتی آفرود ولوو پنتا بوده است و موتورهای دیزلی را برای پایگاه های تولیدی خود در اروپا ، ایالات متحده و چین خریداری کرده است. راه حل stage v در مدل های جدید تجهیزات همراه موجود کالمار شامل ریچ استکر ها ، لیفتراک ها و کشنده های بندری می باشد و تست آن ها در 2017 انجام خواهد شد.

راه حل stage v ولوو پنتا برای آینده بهینه سازی شده است.

مقررات stage v اتحادیه اروپا قرار است در طیف وسیع تری از قدرت موتورهای دیزل آفرود stage iv/tier 4 final اعمال شود و هم چنین حجم کلی تولید ذرات گازهای گلخانه ای و همچنین تعداد ذرات منتشر شده ، را محدود می کند.

خط تولید stage v ولوو پنتا شامل 5 موتور – D5,D8,D11,D13,D6- می شود که در همان طیف قدرت از 105 تا 565 KW در صنعت آفرود وجود دارد.

برای stage v موتور با exhaust aftertreatment system (EATS) تطبیق یافته است که شامل diesel oxidation catalyst (DOC) ، diesel oxidation catalyst (DOC)، iesel exhaust fluid (DEF; AdBlue®) ، selective catalytic reduction (SCR)و ammonia slip catalyst (ASC) میباشد.