پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

ولوو پنتا برنده ی " اسکار صنعت قایقرانی " برای مفهوم قایقرانی آسان

ولوو پنتا برنده ی

ولوو پنتا برنده ی جایزه ی بزرگ " اسکار صنعت قایقرانی " در مراسم اعطای جوایز در نمایشگاه قایق در دوسلدوف شد. شرکت بخاطر مفهوم قایقرانی آسان موفق به کسب جایزه نوآوری شده است .

این جایزه تعهد ولوو را نشان می دهد که نوآوری به بازار فراغت دریایی ارائه داده است که موجب قایق رانی آسان تر ، هوشمند تر و در دسترس تر می شود.

این طیف گسترده ای از راه حل های شرکت که در ادامه انقلاب صنعتی دریایی می باشد را شامل می شود مانند IPS ولوو پنتا ، فن آوری جوی استیک ، موقعیت یابی پویا و سیستم شیشه ای کابین خلبان .

هیئت منصفه شامل مجموعه ای از روزنامه نگاران قایقرانی اروپا ، به نمایندگی از مجموع ترکیبی بیش از یک میلیون از خوانندگان ماهیانه بودند.

استفان کارلسون ، مدیر بخش دیزل های دریایی ولوو پنتا می گوید : ما از دریافت این جایزه فوق العاده در چنین نمایش مهمی از صنعت اوقات فراغت دریایی بسیار خرسندیم. ما برای طراحی و ساخت محصولات مبتکرانه ای که گزینه های " قایقرانی آسان " را به مشتریان ارائه می دهد ، سخت کار کردیم. فلسفه قایقرانی آسان ما ، ما را به سمت ادامه ایجاد و ارائه فن آوری ها هدایت می کند که قایقرانی را برای تمام قایقرانان در هر سطحی از مهارت ، آسان میکند که موجب می شود که از زمانی که روی آب سپری میکنند لذا ببرند. این شناخت ماهیت آنچه هد ما رسیدن آن است ، را نشان میدهد.

سطح بالای رقابت 

جایزه در روز  شنبه ، 21 ژانویه 2017 در نمایش قایق دوسلدوف که توسط شرکت چاپ و نشر آلمانی ، دلیوس کلسینگ برگزار شده که کتاب ها و مجلات قایقرانی را منتشر می کند . باقی جوایز در مراسم جشن شامل قایق های موتوری اروپایی سال می باشد. تمام قایق های نامزد شده ، با نیروی محرکه داخل کشتی -  شفت ، IPS و  sterndrive برای جایزه ی قایق های موتوری اروپایی 2017 که با موتورهای ولوو پنتا نمایان شده است ؛ 90 % قایق های برنده با موتورهای ولوو پنتا تجهیز شده اند - نمونه دیگری از سهم این شرکت در صنعت قایقرانی می باشد. 

این جایزه یک هفته ی موفق را در نمایش قایق ها در دوسلدوف برای ولوو پنتا آغاز کرد ، ولوو پنتا شرکتی که موتور D2-60  جدید ، سیستم مدیریت باتری ، جوی استیک برای داخل کشتی همراه با سایر محصولات شامل طیف وسیعی از موتورهای دیزل و بنزین ، تخلیه آسان ، سیستم شیشه ای کابین و Saildrive 130 S را نمایش می دهد. 

کارلسون اضافه کرد : این نمایش تجاری یک رویداد مهم در تقویم قایقرانی است . ما مشتاقانه منتظر تحکیم روابط با مشتریان و ایجاد فرصت های جدید برای آینده هستیم .