پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

کمک ماشین آلات ولوو به ساخت یک شهر هوشمند در بیابان

کمک ماشین آلات ولوو به ساخت یک شهر هوشمند در بیابان

از یخچال های طبیعی  سرد در شمال سوئد تا بیابان سوزان قطر ، ولوو کانستراکشن اکوییپمنت چالش های بسیاری را با کمپین " ساختن فردا " با ماشین آلات خود که کمک به ساختن یک شهر پایدار در لوسیل قطر میکند ، تجربه میکند.

در شمال دوحه قطر ، 240 ماشین ولوو در دمای بیش از 50 درجه سانتی گراد بصورت 24 ساعته در سه شیفت ، سخت در حال کار کردن هستند تا شهر لوسیل با ساپورت جمعیت 250000 ساکن ساخته شود.

بخشی از چشم انداز 2030 قطر ، که هدف آن تبدیل خاورمیانه به یک جامعه قادر به دستیابی به توسعه پایدار در سال 2030 ، شهر لوسیل نشان دهنده چشم انداز بلند پروازانه ای برای آینده قطر می باشد.

برای رسیدن این چشم انداز به واقعیت ، لوسیل تجهیز به سیستم خنک کننده منطقه با 175km  لوله کشی میشود که یکی از بزرگترین سیستم های خنک کننده مرکزی در جهان می شود. این سیسستم سالیانه 200000 تن دی اکسید کربن را ذخیره میکند ، اثرات مخرب بر لایه ازن را محدود میکند. علاوه بر این ، در زیر شهر 24km لوله مواد زاید گذاشته شده است که به عنوان یک راه پیشرفته و کارآمد  برای بازیافت و فرآوری گیاهان خارج از شهر از دفع فضولات انسانی می باشد.

برای تشویق مردم به اتخاذ یک شیوه ی زندگی پایدار ، خط آهن نوری و سیستم تاکسی آبی در حال ساخته شدن در جهت پیشرفت وسایل سفر میباشد.

لوسیل از سال 2009 در حال ساخت بوده است و هر روز بیش از 45000 کارگر در سایت مشغول به کار هستند. شماری از بیل ها ، دامپتراک ها ، لودر ها و غلطک های خاکی ولوو روزانه در سایت برای پاکسازی فونداسیون و تونل های زیر زمینی مشغول به کار هستند.