پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

ولوو L260H ، دو باکت برای پر کردن کامل یک کامیون

ولوو L260H ، دو باکت برای پر کردن کامل یک کامیون

لودر جدید ولوو کانستراکشن اکویپمنت L260H یک لودر two-pass می باشد که بدین منظور ساخته شده است که در سخت ترین شرایط با اطمینان از عملکرد مطلوب و سودآوری و افزایش 10%  بهره وری سوخت کار کند.

معرفی L260H :

آخرین محصول از سری H اضافه شده به ولوو کانستراکشن اکویپمنت که برای اپلیکیشن های سنگین طراحی شده است.

در مقایسه با مدل های قبلی صحبت زیادی می توان درباره ی L260H کرد . L260H  دارای 5% گشتاور و اسب بخار بیشتر ، 15% افزایش در محموله و باکت در سایز های بزرگتر می باشد. 

لودر سری H عملکرد قدرتمند و کارایی بالایی دارد و مجهز به آخرین موتور D13J  ولوو 310 کیلو وات ( 416 اسب بخار ) می باشد. موتور نهایی سازگار با IV/TIER 4  در سرعت های پایین موتور برای به حداقل رساندن انتشار و مصرف سوخت گشتاور بالایی - 2.343 Nm - تولید می کند .

دستگاه نسل جدید همچنین با فن خنک کننده های کارامد مجهز شده است . سرعت پایین فن ، صدا را کاهش می دهد در نتیجه راحتی بیشتر را برای اپراتور و هزینه های کلی را برای مالک کاهش میدهد.

L260H  نه تنها یکی از کارامدترین لودرهای موجود در بازار است بلکه یکی از لودرهای با بیشترین بهره وری است. سیستم هیدرولیک  load-sensing  تنها زمانی که نیاز است قدرت را برای عملکرد هیدرولیک تامین میکند ، در نتیجه باعث بهره وری بیشتر در سایت می شود.

ترکیب شدن این ویژگی ها ، شامل انتقال جدید ، باکت های جدید ، سیستم هیدرولیک که 10% کارایی سوخت را افزایش می دهد، باعث می شود کنترل بهتری بر لودر باشد.

L260H  دارای سیستم تعلیق بوم (BBS) اختیاری برای افزایش بهره وری تا 20 % می باشد. با جذب شوک و کاهش الاکلنگی (BOUNCING)  و ریزش(SPILLAGE) باکت هنگام کار در زمین های ناهموار ، BBS چرخه زمانی سریع تر و راحت تری را فعال می کند و عمر دستگاه را زیاد می کند. 

کابین اپراتور پوشش شیشه ای بیشتری پیدا کرده است که باعث می شود اپراتور دید بهتری از سایت داشته باشد و به کمک آیینه های عقب دبد بهتری برای اپراتور فراهم شده است.

مشخصات کلیدی :