پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

ولوو پنتا موتورهای تولید برق تا 800 KVA را راه اندازی میکند

ولوو پنتا موتورهای تولید برق تا 800 KVA را راه اندازی میکند

ولوو پنتا در حال راه اندازی دو موتور دیزلی جدید است که یکی از آنها بالاترین تراکم قدرت موتور در هر لیتر از جابجایی را در کلاس خود دارد. موتورهای TWD1645GE و TWD1644GE دامنه رقابت ولوو پنتا را گسترش داده است که تعهد شرکت به مشتریان بین المللی را تقویت می کند.

ولوو پنتا با اضافه کردن فن آوری جدید و ویژگی های ارتقا یافته به موتورهای تولید برق جدید خود ، یک گام مهم روبه جلو برداشته است.

TWD1645GE 16 لیتری طوری طراحی شده است که تا 10% برق بیشتری نسبت به مدل های قبل تولید میکند که یک سطح جهانی پیشرو در منبع قدرت مستقل را ارائه میدهد.

جورجیو پاریس ، رئیس بخش صنعتی ولوو پنتا می گوید : " این یک حرکت هیجان انگیز برای ماست که به بالاترین تراکم قدرت در کلاس خود دست یابیم . "

ما با ارائه بازار پیشرو خودمان در حال تعیین یک استاندارد جدید در تولید برق هستیم . به زودی موتوری که با آخرین ویژگی های ما تجهیز شده است ارائه می شود که بیشترین قدرت در هر لیتر جابجایی را نسبت به هر موتور 16 لیتری موجود در بازار را دارد.

  • بازار پشرو تراکم قدرت
  • تا 800 KVA در 1800 دور در دقیقه ( 60 هرتز ) و 770 KVA در 1500 دور در دقیقه (50 هرتز ) برق تولید میکند.
  • تا 725 KVA در 1800 دور در دقیقه ( 60 هرتز ) و 717 KVA در 1500 دور در دقیقه (50 هرتز ) برق تولید میکند.

هر دو با 94% راندمان ژنراتور محاسبه می شوند.

کریکو آبراهام ، مدیر محصول ولوو پنتا در بخش تولید برق می گوید : " ما با پیشبرد تکنولوژی و اضافه کردن ویژگی های جدید به این سطح از تراکم قدرت بازار پیشرو رسیدیم . ما قادر هستیم قدرت بیشتری را از موتورها بگیریم و مشتریان طیف وسیعی از مزایا را خواهند دید."

ویژگی موتورهای 16 لیتری جدید:

دو مرحله توربو شارژر ، پیستون فولادی جدید برای چگالی توان بسیار عالی ، احتراق بهینه سازی شده با انژکتورهای فشار بالا الکترونیکی ، در نتیجه بهره وری سوخت بالا و سطح خروجی کم گاز اگزوز ، بروزرسانی سیم کشی برای عایق کاری مطلوب در محیط های سخت ، دو مدار بسته خنک کننده و سیستم کنترل موتور پیشرفته .

موتور میتواند هم بصورت دائم در مکان هایی مانند سایت های ساخت و ساز جایی که منبع برق وجود ندارد و هم بصورت اضطراری در مکان هایی مثل بیمارستان ها که به یک منبع برق در زمان هایی که برق معمولی قطع می شود نیاز دارند ، استفاده شود.