پارسیان پیشرو صنعت، نماینده انحصاری ولوو در ایران، دیزل ژنراتور، لودر

ولوو پنتا برنده ی جایزه نوآوری 2017 جهت معرفی مدل جدید جوی استیک داخل کشتی شد

ولوو پنتا برنده ی جایزه نوآوری 2017 جهت معرفی مدل جدید جوی استیک داخل کشتی شد

ولوو پنتا با جایزه معتبر در نمایش بین المللی قایق میامی معرفی شد

انجمن سازندگان ملی دریایی  (NMMA) و نویسندگان بین المللی قایقرانی (BWI) ، ولوو پنتا را با جایزه ی نوآوری 2017  بابت جوی استیک ولوو پنتا برای داخل کشتی معرفی کرد.

این جوی استیک ، اولین و تنها جوی استیک نصب دوشفت داخل کشتی است که شامل هردوحالت رانندگی و پهلو گرفتن است و اجزای پنج گانه فرمان : رانشگر ، سکان ، دنده ، لغزش و دریچه گاز را ادغام می کند.

ران هویبرز ، رئیس ولوو پنتا در امریکا می گوید : " این جوی استیک برای نیرو محرکه داخل کشتی ، مزایای قابل توجهی را برای سازندگان ، فروشندگان و مشتریان قایق ارائه می دهد و به ما اجازه می دهد که یک راه حل کامل و درست را برای اپلیکیشن های داخل کشتی پیشنهاد و ارائه دهیم که باعث می شود پهلو گرفتن و رانندگی یک شفت قایق ، بدون دردسر و مستقیم انجام شود. این آخرین نوآوری ظاهر شده از دیدگاه  قایق رانی آسانی برای آسانتر و لذت بخش برای خانواده هاست که از تجزیه قایق سواری لذت ببرند. "

تکنولوژی انحصاری

تکنولوژی انحصاری جوی استیک ، بطور خودکار تعادل بین زاویه سکان و رانش از موتورهای اصلی و خم شدن رانشگر را برای تطابق ویژگی های خاص قایق محاسبه می کند.

محرک الکتریکی سکان هدایت با سیم بدون هیدرولیک را فراهم می کند. درحالت پهلو گرفتن ، جوی استیک جدید ولوو پنتا برای کشتی مانور صاف و دقیق با ترکیبی از موتورها ، رانشگر و سکان ها فراهم می کند.

این جوی استیک برای سیستم داخل کشتی سازگار با تمام کنترل الکتریکی موتورهای دیزل ولوو پنتا از 110 تا 900 اسب بخار در اپلیکیشن دو قلو می باشد و یکپارچه با کابین شیشه ای خلبان ولوو پنتا ادغام می شود.

قاضی آلن وندت گفت : " این نوآوری از ولوو پنتا اولین سیستم جوی استیک فرمان تمام برقی است ."

از تولیدکنندگان و تامین کنندگانی که محصولات خلاقانه برای صنعت قایقرانی به بازار ارائه دادند تجلیل و جایزه نوآوری توسط NMMA  و   BWI در نمایش بین المللی قایق در میامی داده شد.