دو جایزه برای خودرو حمل بار الکتریکی

دو جایزه برای خودرو حمل بار الکتریکی

بخش ماشین های راهسازی ولوو دریافت دو جایزه مربوط به خودرو حمل بارالکتریکی HX1 خود ، جایزه بین المللی نوآوری در کیفیت و جایزه ابتکار در نوآوری ، را جشن می گیرد.  

نمونه آزمایشی خودرو خودکار HX1 الکتریکی مخصوص حمل بار بخش ماشین های راهسازی ولوو (VOLVO CE)  تغییر ناگهانی در صنعت خودروهای الکتریکی بوجود آورده است . این خودرو دو جایزه را بخود اختصاص داده است . در ماه دسامبر ، خودرو HX1 جایزه کیفیت در نوآوری سال انیستیتو کیفیت سوئد (SIQ) را از آن خود کرد. با دریافت این جایزه ، مجوز حضور در مسابقات بین المللی نوآوری سال را همراه با 100 فینالیست دیگر از سایر نقاط دنیا ، بدست آورد . پس از پیروزی در این مرحله نیز ، HX1 برنده احتمالی ابتکار در نوآوری خواهد بود. جایزه سالیانه کیفیت در نوآوری بین المللی ، تغییر و ابتکارهای در صنعت را که بدیع ، مرتبط ، جامع و عملی باشند را به داوری می گذارد. ابتکاری های احتمالی آنانی خواهند بود که هنوز تجاری نشده ولی دارای چشم اندازی فوق العاده و پیش بینی بسیار متحولی در بازار آینده را به دنبال دارند . HX1 یک محصول از پروژه های تحقییق خودروهای الکتریکی است که پیش بینی می گردد که آلاینده های کربن را تا 95% و هزینه های کلی را تا 25% کاهش دهد.

این خودرو پیش بینی می گردد که برای حمل بار در معادن ، استخراج و سنگ شکن ها مورد استفاده قرار گیرد.

بخش ماشین های راهسازی ولوو (VOLVO CE ) متعهد است تا فن آوری مربوط را ادامه داده ، و بسیار مفتخریم از دریافت این جوایز که نشان دهنده قابلیت های ما در صنعت مرتبط با ابتکار و نوآوری می باشد.

آقای Patrik Lundblad رئیس بخش فن آوری در VOLVO CE می گوید : خودرو HX1 جزئی از یک راه حل کامل از ترکیب محرک الکتریکی ، خودکار و هوشمندی در ماشین است و بخشی از بلند همتی و آینده نگری درازمدت VOLVO CE  برای دست یابی به راه حل هایی پایدار در صنعت حمل و نقل ، میباشد.

این جوایز گواهی بر انجام کارهای سخت و دیدگاه پرسنل با تجربه و ماهر VOLVO CE می باشد که همواره در حال به عقب راندن محدودیت های فن آوری و نوآوری هستند.